Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány aki nekem tetszik...

Gonda9 kérdése:

Van egy lány aki nekem tetszik. Ezt már jeleztem énis felé.. Sokat szoktam vele beszelgetni sajnos csak facebookon de egy suliba jarunk. Bejovok neki?

Figyelt kérdés
Szokott köszönni es mosolyogni is szokott akkor ram. gondolkoztam hogy odamegyek csak még nembirtam összeszedni magam arra. Jól eltudok vele így fb.-on beszélgetni. Szerintetek van esélyem nála?

2015. ápr. 26. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ha facebookon tudsz vele beszélgetni, nehogy már szemtől szembe ne tudj..nyugodtan menj oda hozzá és stb
2015. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát persze hogy menj oda hozzá, csak ne teljesen random mert az fura leehet meg nyomulósnak tűnhet hogy nimcs igazabol semmi mondanivalód. Szóval keress valami témát amiről mondjuk beszéltél vele facebookon, vagy kérdezz tőle valamit amiből aztán kialakulhat egy beszélgetés. Ne menj oda túl sokat az elején mert az nyomulósnak tűnhet és aztán egyre többször beszélgethetsz vele, de légy figyelemmel arra hogy szeret e veled beszélgetni, mert ha nem akkor lehet hogy nem jössz be neki és idegesíted. De ez nem valószínű mert ha köszön és mosolyog az már valami.:) Remélem segítettem:)
2015. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemnagyon szokott ramirni 1-2x ram irt de amikor enirok folyamatos a beszelgetes kb 2 hete tudjah bejon nekem
2015. ápr. 26. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak sz*pat.
2015. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!