Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátságot hogyan lehet...

Barátságot hogyan lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

Nekem fájt, h nem találkozunk eleget, és az is csak bebaszásból áll.

És sok kirohanásom volt... nem ellene, hanem „önsajnáltatás” depizés, viszonzatlan szerelem miatt, és mert nem éreztem viszonzottnak a barátságaimat sem :o

szeretném, ha be tudnánk bizonyítani egymásnak, hogy barátok vagyunk! :)


fiú vagyok, egyetemista. barátaim is ilyen kodrúak, fiúk-lányok :)



2015. máj. 2. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Menjetek el beb.ni. Meg néha felhozhatsz nekik magánabb jellegű témákat, amiben tanácsot kérsz - ez vagy segít elmélyíteni a kapcsolatot vagy nem.

Elég sokféle barát létezik. Vannak, akikkel csak inni lehet, vannak, akikkel csak a szerelmi gondokat átbeszélni (lány vagyok), van, aki csak néha vesz elő meg én is őt. Vannak persze igaz barátok is, de velük se 0-24-ben vagyunk.

Most akkor felejtsd el a kirohanásaidat és érezzétek jól magatokat ;)

2015. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akivel csak inni lehet azt nem nevezném barátnak hanem ivó cimbora a megnevezése a jobb helyeken is.A barát az kitart az ember mellett a szarban is ,félszavakból is értjük egymást ,támogatja az embert ha kell(jó szavakkal) és keresi az embert nem csak akkor ha kell valami.Ilyet sajnos ma nagyon nehéz találni ebben a felszínes érdek világban.Szívből remélem kedves kérdező,hogy találsz egy ilyen társat,és remélem én is.:)
2015. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igeen... szokott segíteni, de csak facen... :SS az meg olyan h... facen bárkivel beszélhetek ilyet kb, mert gy-król van egy rakás netes barátom, akikkel még sosem találkozhattam a távolság miatt :S

szóval hiányzott valami a kapcsolataimból, ami miatt nem lehetett barátság. de most jó lesz. csak el lett ültetve a fejemben egy olyan gondolat, ami kegyetlenül idegessé tesz, és ez a barátom csinálta. ha nem igaz, akk elfogadom amit írt, mert amit én hozzávágtam, az kb ugyanaz a szint. De ha igaz h a szerelmem lány, meg ő, akkor... :o ajjajj... :/ hát akkor nem tudom mire gondoljak. de most nagyon megerősödtem lelkileg. felfedeztem pár dolgot, és sikerült megértenem magamban, rendeznem :)) igyekszem

2015. máj. 3. 04:12
 4/5 A kérdező kommentje:

már alapból magamnak ültettem el mikor megláttam h ismerősök facen.

és most mikor írtam a barátnak, akkor úgy köszönt vissza, mintha a lány írna... h "szia *én*, *a lány* vagyok"

2015. máj. 3. 04:16
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, és telót mindig kinyomta... de lehet csak meccs miatt XD
2015. máj. 3. 04:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!