Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek le kéne zárnom a...

Szerintetek le kéne zárnom a barátságot vele?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy hazudozó a srác mert mindenre igent mond és utána a régebbi embereket folyamatosan lemondja a velük való találkozásokat. (úgy hazudik hogy a szeme se rebben de néha sírva röhögtem már a hülyeségein)

Pl: Azért nem találkozhatunk ma mert anyu kimosta a kabátomat és nincs mit felvennem és fáznék. (erre én mondtam ok ez félig még hihető is) 2 óra múlva telefonált hogy mi van velem mérges vagyok-e rá és kint sétáltatja a parkba a kutyáját arra felcsendül a háttérbe a zaj *Blaha Lujza tér* gyorsan benyögi hogy jajj jönnek az ellenőrök le kell tennem majd hívlak. 2 nap múlva hívott vissza. Mai nap elhívott mozizni váratott 2 órát mikor írta mégse megy erre csak annyit írtam h Ok. Azóta próbált felhívni hogy "megmagyarázza a helyzetet"


Átnevelni nem tudjuk mert hiába mondjuk ne hazudj ő azt mondja soha nem tett ilyet pedig még a haveri körben is gyorsan informáljuk egymást vele kapcsolatban. (Bár legalább összetart minket...)



2015. márc. 27. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán. Ilyen emberrel nem érdemes foglalkozni. Lehet személyiségzavaros.
2015. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Viccesek az ilyen haverok, nekem a legjobb haverom is ilyen ember hát jókat nevetek a hazugságságain!

de párszor már elmondtam neki hogy attól nekem a szememben nem lesz nagyobb hogy Folyton kiszínezi a mindennapjait... azóta ritkábban hazudik!


tedd te is ezt!

2015. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem az zavart főleg ma hogy miatta nem terveztem mára semmi mást és itthon ragadtam =(
2015. márc. 27. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Én utálom a hazudósokat
2015. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát inkább a többiekkel kéne haverkodnod akikre azt írod hogy legalább összetart minket.


Szóval beszéld meg a haverokkal hogy lementek a Tabdiba sörözni és mondjátok ezt a hazudósnak is meg hogy jöjjön oda.


Aztán mikor reklamál hogy nem talált ott senkit akkor meg mond meg neki hogy mi a Fatuskó csárdában voltunk bocsika hazudtam:-D Ja és persze voltunk mi is a Tabdiban de ott drágább volt a sör ugyhogy átjöttünk a Fatuskóba, szerintem csak éppen elkerültük egymást még láttalak is meg kiabáltam utánad meg integettem csak nem vettél észre. És hívtalak is csak besípolt a telefonod ugyhogy legközelebb figyelj oda jobban. De egyébként mondtam neked hogy lehet hogy a Fatuskóba megyünk szóval nem értem hogy miért nem jöttél oda mikor egyértelmű volt, szóval jobb lenne ha a saját figyelmetlenségedért nem másokat hibáztatnál.

2015. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtál vele maradni egy napig is??? Nem érdemelte meg.
2015. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!