Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm már 1 hete...

Legjobb barátnőm már 1 hete külföldön van és hétvégén jön haza, de nem nagyon hiányzik, az nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Kicsit fura persze,hogy nem találkoztunk,meg nem beszélünk minden nap. Sőt első 5 napban nem is hívott.

De úgy különösképpen nem hat meg,hogy kint van.

Jövőhéten ismét kimegy bár akkor már 1 hónapra.


Tavaly kint volt külföldön egy hetet alig vártam,hogy haza jöjjön,most meg vhogy nem hat meg a sztori.


Ez azt jelenti,hogy már nem szeretem,nem erős a barátságunk?


2015. máj. 4. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem ezen múlik, hogy erős-e a barátság. Inkább az, hogy ha hirtelen valamire szüksége lenne, számíthatna-e rád. Nem kell állandóan nyalni-falni egymást.
2015. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rám számíthat, azért a mi barátságunk jó kis múlttal rendelkezik,szeretem meg minden. Csak vhogy nem hiányzik annyira szerintem mint kéne. Tavaly például nagyon hiányzott.Pedig csak egy hétre ment ki.

De most meg kérdezgette a telefonba,hogy hiányzom e neki,mert én neki nagyon szinte csak miattam akar haza jönni,hogy találkozzunk. Ugye párjával van kint. Szüleivel annyira nincs jó viszonyban.

Mondtam neki,hogy persze,persze..Nem mondhattam,hogy nem..


Ez miatt kicsit rosszul érzem magam.

2015. máj. 5. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!