Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Két testvérem kint volt...

Két testvérem kint volt külföldön és ma jönnek haza, milyen ajándékot készinsek nekik?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdéseket. Komolyan mondom. Nekem az a legnagyobb ajándék, amikor hazalátogatok, ha kérdeznek, érdeklődést mutatnak, figyelmesen meghallgatnak. Sajnos ehelyett csak odavetik, hogy "na és milyen az élet odakint?" aztán a válaszra senki nem kíváncsi igazából. Szóval csak hagyd, hogy a bennük élő rengeteg élményt elmesélhessék, kicsi lelkesedést mutass, ennél jobb dolgot nem adhatnál egy hazatérő családtagnak.
2015. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem készítenék túlzott ajándékot. Mondjuk kedvenc kajájukat. Meg rengeteg kérdés. Jó azt érezni, hogy foglalkoznak a dologgal.
2015. ápr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább egy finom haza kajával várd őket, én akárhányszor hazajövök Londonból mindig első nap a kedvenc kajámat szoktam kérni. De itt inkább hallgasd meg őket, és érdeklődj az élményeikről. Én sok újat már nem tudok mondani idehaza, mert én kint élek már lassan 5 éve :D csak 3 havonta mindig haza utazok 1-2 hétre akkor is csak annyi újjal tudok előrukkolni hogy kiket ismertem meg, meg hol jártam a kint élő barátaimmal. Én sokszor ha hazaesek nekem az a legnagyobb ajándék ha végre picit ledőlhetek aludni, mert több mint 2 napot utazok mivel saját autóval jövök haza, igaz bal kormányos az autóm magyar rendszámmal, odakint nem használom olyan sűrűn, nem is nagyon lehet teljes biztonsággal vezetni, de sokszor ugye a barátnőmmel jövünk haza aki nagyon jól tudja vezetni a bal kormányos autókat is, igaz ő sofőr, Brit állampolgár, magyarul elég jól beszél mert ő a fél gyerekkorát Magyarországon élte át, mert apja magyar. De ugye ők is visszamentek Londonba mert apja ott kapott sofőri állást meg anyukája is nagyon visszavágyott, és a barátnőm is sofőr lett, apja megtanította őt a bal kormányos autó vezetésre is mert nekik is van kint egy magyar rendszámos F astrájuk, és mi mindig ha jövünk haza felváltva vezetünk, mert a repüléstől mindketten félünk. A buszozást meg nem tudjuk elviselni hogy másokhoz igazodjunk. Meg én is sofőrként dolgozok kint meg ugye amikor kezdtem 25 évesen akkor elég sokat ingáztam London-Berlin-Bécs-Budapest között napokon át.
2015. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lebannen válasza:
Kedves 3. Köszönjük a részletes beszámolót. :)
2015. ápr. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De azt kifelejtette, hogy a barátnőjének hányas lába van...
2015. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm én id a „részletes” beszámolot sok jó ötleteket adtatok nekemt és mindegyiknek örültek,szoval köszi!
2015. ápr. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!