Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet egy fiú barátot...

Hogyan lehet egy fiú barátot leszoktatni a tapizásról?!

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és az egyik haveromtól kitör a frász. Még szűz, és állítólag teljesen belém van zúgva. Ezek a romantikus érzelmek nem kölcsönösek. Néha találkozunk, és akkor jókat tudunk beszélgetni, de egyszerűen az őrületbe kerget azzal, hogy folyton hozzám ér. (Nem letapiz intim helyeken, csak rárakja kezét a kezemre, és nem engedi el, meg ilyenek.) Engem ez irritál. Barátként szeretem, mert nagyon rendes, de undorodom tőle. Nem tehetek róla, nem akarom, hogy hozzámérjen így egy olyan fiú, akibe én nem vagyok szerelmes. Nem szeretném megbántani, de nagyon nagyon zavar, ha ezt csinálja, és már mondtam neki, hogy nincs nálam esélye kapcsolatra, megbeszéltük, hogy csak barátként találkozgatunk, és ezt rendben találta ő is, és mégis ezt csinálja. El szoktam húzódni, amikor látom, hogy nagyon közeledik hozzám, hogy jelezzem neki, nem akarom, de ez nem igazán tartja vissza a legtöbbször.

Nem szeretném megbántani, de ha a legközelebbi találkán is megfogja a kezemet, ahogyan szokta, és nem engedi el, akkor félek kifakadok, otthagyom, hogy túl messzire megy, vagy ilyesmi, és egy életre megutál. Még nem mondtam neki, hogy ennyire zavar, ha hozzámér. Ha megmondanám neki, akkor hogyan tehetném, hogy ne nagyon sértődjön meg? Félek, hogy aztán nagyon mérges lesz rám, de nem bírom a tapizást...

Kérlek segítsetek! (A fiú 19 éves)



2015. máj. 8. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi rossz nincs abban, ha egyenesen megmondod neki, hogy nem szereted, ha a kezedet fogja, stb. dolgokat csinál veled valaki, akivel nem vagy együtt és csak barátságot érzel iránta. Ha az eddigi jelekből nem vette magát észre, akkor nincs más. Lehet, hogy egy időre megsértődik vagy rosszul esik majd neki, de ha nem mondod meg neki, akkor folytatni fogja, ami neked ugye nem jó. A másik meg, hogy ha addig hagyod, amíg egyszer be nem telik a pohár és kifakadsz rá, az sokkal rosszabb lesz a barátságotok szempontjából.
2015. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg neki, hogy ha még egyszer megfogja a kezed, akkor tőből kitöröd a karját, és az is lehet, hogy még a veséjét is lerúgod...

Szerintem ezen sokkal inkább meg fog hökkenni, mint hogy megsértődjön rajta, és talán azért jelzés értékű dologként is fel tudja fogni mégis, arra nézvést, hogy talán azért nem biztos hogy rajongassz érte, ha fogdos. De ugyanakkor meg humor faktor is van a dologban, ami végsősoron talán mégis enyhíti az élét a közlés tartalmának.

De ha nincs szerencséd, akkor ezt a "kirohanásodat" roppant szexinek fogja tartani...

2015. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így mondod el neki, ahogyan ide leírtad meg fogja érteni mint barát. Ha viszont nem értené meg akkor nem is barát!
2015. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :) Ment a zöld mindenkinek!
2015. máj. 8. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet Ö sem akar többet tőled, csak nem akar nyim-nyám embernek látszani, és azért fogdos. Ha elmondod neki ki fog derülni.
2015. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!