Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetekez milyen barát?

Szerintetekez milyen barát?

Figyelt kérdés
Régen jóban voltunk egxmással , de én kezdek rájönni a rossz oldalára . Az iskolába teljesen leszar(már elnézést ) délután pedig mindig odajön hozzám , mintha mi sem lenne . Ha hiányzok , a leckét is hébe-hóba küldi (semmi scannelt füzet, de már voltam náluk és tudom , hogy van ) . És ráadásul nagyon sok problémám van születésem óta ( gerincferdülés , koraszülött , nem látok a fél szememre ) , tehát így állunk . Az anyja állandóan zargat minket a leckékkel , mert nem tud semmit .(De az anyja se piskóta, arról is tudnék mesélni)Órán is csak röhög a többiekkel , nem ír semmit (azért valamennyit igen) . Néhány dologgal meg megtévesztett , de aztán rájöttem , milyem is ő ,mert nem vagyok hülye . Ha megbeszélünk valamit , kb. egy hétig be tartja és utána nem is emlékszik rá . Úgy érzem , lehúz az osztályból , de a többiek szeretnek engem ( el tudtak fogadni , mert más vagyok ) . Szeretnék KOMOLY tanácsokat kérni . Minden tanácsot előre is köszönök :)
2015. máj. 9. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele komolyan erről, mondd meg neki, hogy bánt téged az, amit csinál. Ha nem változik, továbbra is kihasznál, akkor viszont lehet, jobb lenne, ha kevesebbet érintkeznél ezzel a lánnyal, nem hagynád, hogy csak lehúzzon. Sok sikert!
2015. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem probald meg megbeszelni vele a dolgot.Mondd el neki hogy te igy erzed,hogy ezek neked rosszul esnek,hogy figyeljen oda egy picit jobban arra hogy o mit ker es te hogy adod neki meg a kereseit,es hogy forditva milyen rosszul mukodik ez.Es mondd meg neki hogy banjon veled ugy,ahogy o szeretne hogy a baratai banjanak vele.Aztan ha ezek utan sem valtozik,ne probalkozz vele tobbet es legyetek csak beszeloviszonyba.Remelem segitettem:)
2015. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen . Ja , és még elfelejtettem mondani , hogy ultrahülye
2015. máj. 9. 16:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy fiú. És a haverom "volt" .
2015. máj. 9. 16:49
 5/5 A kérdező kommentje:
A nagyimat meg az anyja zavarja a leckékkel . Egyszer fölhívta őt este kilenckor, hogyén ott vagyok-e meg a füzetem . Én amúgy a szüleimnél voltam már . Szerintetek letiltsa a nagyi a számát ? Ő azt mondja , hogy ez bunkóság lenne , de szerintem ilyen helyzetben jó ötlet , mert már sokszor megbántott .
2015. máj. 9. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!