Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiú, aki tetszik de...

Van egy fiú, aki tetszik de jövőre elballag és szeretnék összejönni vele?

Figyelt kérdés
Mert ugye ha jövőre elballag akkor nem biztos hogy tudok vele találkozni. És amúgy teljesen jóban vagyunk. Mindig velem van, és az iskolai rendezvényeken engem néz amikor fellépünk. Segítsetek légyszi!

#Összejövünk-e
2015. máj. 9. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt elballag mondd neki hogy négy szem közt kell beszélnetek, akkor mondd el neki hogy mit érzel iránta.Jobb most cselekedni ,mint mikor már késő.
2015. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, erre már én us gondoltam. Csak mi van, ha ő pedig nem belém szerelmes. Mert mi van, ha kiröhög?
2015. máj. 11. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen jóban vagytok ,és mindig veled van akkor szerintem van annyira megértő hogy ne röhögjön ki :). De ezt te tudod. Én a helyedbe meg kérdezném ,az első olyan alkalommal ,mert ha kiderül h nem is téged szeret hát bár tudod az igazságot ,és nem úgy fogsz visszagondolni rá hogy mi lett volna ha..? .Ha pedig szeret akor összejöhettek ,és bolgog lesz mindenki ^^. Szóval bátorság!
2015. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató válaszokat.
2015. máj. 13. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!