Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú-lány barátság?

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom az osztályban.Röhögünk,meg minden.De én többet érzek barátságnál.Hogyan mondjam ezt el neki?És ha vége lesz a barátságunknak?

2015. máj. 11. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nyugi, ő is kiveri rád valószínűleg.
2015. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Létezik, de ritka és általában amit a nők barátságnak neveznek, az a férfi kihasználásán alapuló érdekkapcsolat.
2015. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Júúj de komoly definíció volt! :D De el kell ismernem, nem hazugság.


A kérdésre válaszolva, úgy gondolom, ritkán, de előfordulhat ilyesmi. Eddig velem csak egyszer esett meg hasonló, akkor megszakadt egy baráti viszony. Elég lehetetlen helyzet, de talán próbáld meg kideríteni, hogy Ő is többet érez-e irántad.

2015. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na jó...

Mos Fiú haverod...

Haverod vagy barátod?

Ha haverod akkor nem számíthatsz rá a bajban, ha barátod, akkor igen. És ha annál kicsit több (sokat vagytok együtt, elmentek ide-oda) akkor...

Akkor is barátság, addig, amíg egyikőtök bevallja hogy többet szeretne. Ilyenkor vagy járni fogtok, vagy visszavesztek az ilyen barátság-szerelem közti dologból.

2015. máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A baratsag addig baratsag amig az egyik tobbet nem erez a masik irant. En voltam olyan helyzetben hogy egy fiu baratomnak megtettszettem es en nem akartam jarni vele mert feltettem a baratsagunkat. Aztan rajottem hogy ez igazabol mar ugysem baratsag es vegul egy kis ido utan(5 het) elrendeztuk a dolgainkat es meg a baratsaqgunk is megmaradt. :D
2015. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmi képp ne te akarj vele erről beszélni és ne valljál szerelmet mert az GÁÁÁÁÁÁZ és nagyon MEGALÁZÓ tud lenni!! szerintem az a legszánalmasabb ha egy csaj vall szerelmet!! NE tedd te is ezt!!
2015. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!