Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm míg távol...

Legjobb barátnőm míg távol volt folyamatosan írta, hogy így hiányzol, úgy hiányzol, de jó lenne már találkozni, haza jön és mindenki más fontosabb mint én. Mire véljem?

Figyelt kérdés

Külföldön volt 2 hétig. Mindig amikor tudott írni vagy hívni.Arról beszélt,hogy örül,hogy vagyok neki,már várja a haza jövetelt,hogy együtt lógjunk,beszélgessünk,bulizzunk.Hiányzom neki.


Reggel beszélek vele,hogy mikor ér haza. Írta nem sokára.Mondom oké délután össze futunk akkor,mivel hétfőn vizsgázom és még tanulnom kellett.Meg úgy gondoltam haza ér akkor szüleivel,tesójával beszélgessen velük legyen,ne rögtön velem.Délután 1-2 körül ráírok,mondja nincs még otthon majd hív,fel hívott 3 kor,hogy mindjárt haza ér 15 perc múlva hív. 4 körül rá írtam már,mert 15 perc letelt rég.Mondja nincs semmi,pihen ha akarok átmehetek. Hát átmentem. Puszi,ölelés,kisebb élmény beszámoló,de vhogy nem tűnt különösebben feldobva. Aztán elment shoppingolni szüleivel.Közben nekem jött egy felszólítás,hogy fizessem be a vodás számlát.Mondtam,hogy haza szaladok,elmegyek a vodába kifizetem utána tali. Mondta oké haza értek a vásárlásból hív és találkozunk.Fél 8 fele hív,hogy falazzak neki.Bárki kérdezi nálam van.De mondta,hogy majd később össze futunk.Mondtam oké. Azóta se hívott,nem írt.


Mai napot nem így képzeltem el,azt hittem,hogy délután és még este is együtt leszünk,beszélgetünk. Erre mindig csak majd hívlak,majd találkozunk.

Holnap azért rákérdezek,mert ezt nem tudom hová tenni!


Nektek ebből mi jön le?


2015. máj. 14. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Te 1 kicsit leszbi vagy?
2015. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy rá vagy akaszkodva mint a sz#r. Nem kell így tapadni, mint a pióca. Még csak 1 napja van itthon, nem? Minek drámázol? A legjobb barátnőimmel és hetente-kéthetente beszélek, mert külföldön vagyok, ez mégsem változtat azon, hogy a barátnőim. És immáron több mint 10 éve azok.
2015. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nem drámázok.Csak akkor miért állította be annyira a dolgokat,hogy nélkülem unatkozik kint /pedig párjával ment ki/ meg hogy várja,hogy haza jöjjön!!! Aztán ő akart jobban találkozni.Nem én.Nekem csak az volt a fura,hogy állandóan ez a jajj hívlak jajj hívlak.Aztán semmi. Ha megmondja,hogy most más dolgom van stb megértem,de minek hívogatott és ígérte be azon a napon vagy 4x,hogy találkozunk???? És még én drámázok?


Nyilván én vagyok a rossz. Mikor haza jövetele napján 2x írtam rá. Ő meg 4x hívott 2-3x írt,hogy ez van az van amaz van -.-

2015. máj. 16. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!