Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnömnek lett...

A legjobb barátnömnek lett kapcsolata azota beképzelt lett? Garantált zöld kéz

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 09:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt mondod, senkije nem volt még. Én is ilyen voltam, és még sokan. Az első szerelem totál meghülyíti az embert, ez természetes. És az is, hogy az egyik pillanatban szárnyal az örömtől, a másikban meg már sír. És nyilván nem ér rá folyton bulizni meg találkozni, meg a barátjával is szeretne lenni. Szerintem lehetnél megértőbb. Azt érzem kicsit, hogy savanyú a szőlő... Ne legyél féltékeny.
2015. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez elég természetes reakció, hogy eddig veled töltötte a szabadidejét, most meg főleg a pasival. Volt olyan párom, ahol a legjobb barátnő konkrétan féltékenységi drámát rendezett, mert ő és én is bedobtuk egy programot és a párom velem jött el.


Ha tényleg jó barátnő vagy, akkor túllépsz ezen, ez az élet természetes rendje, hogy már nem ér rá annyit veled, és a te köreiddel foglalkozni, mert ott van neki a srác, és ott vannak a srác barátai is, akikkel szintén közös programokat szerveznek, így rád/rátok kevesebb figyelem jut.

2015. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!