Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Annyira elmennék néha bulizni,...

Annyira elmennék néha bulizni, viszont nincs kivel, hol találhatnék olyanokat akikkel eljárhatnék? 20/L

Figyelt kérdés
Egyedül nem szívesen megyek ilyen helyre. :/ 1 legjobb barátnőm van, de ő nagyon nem szeret ilyen helyekre menni, úgyhogy vele nem lehet. Hol barátkozhatnék olyanokkal akikkel mehetnék?

2015. máj. 17. 22:36
 1/8 anonim válasza:

Szia!


Megkérdezhetem, mi miatt alakult úgy, hogy nincsen nagyon lehetőséged eljárni szórakozóhelyekre?


Egyébként a korodból ítélve jobb esetben valamelyik egyetemre vagy főiskolára járhatsz.

Azokon a helyeken nagyon könnyen lehet új embereket megismerni. :)

2015. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, egyetemre járok de nem szoktam bulizni járni, mert nincs kivel. :/ Akikkel én barátkozom ők nem eljárósak annyira ilyen helyekre. :/
2015. máj. 17. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát barátkozz másokkal is :) Hol tanulsz?
2015. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szegedi vagyok ha esetleg gondolod én itt vagyok:)
2015. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék veled, ha nem túl gyakran akarnál menni, az én barátnőim sem bulizósak, néha viszont kiengedném a fáradt gőzt.
2015. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Ha szopsz boré akkó elmegyek veled, de csak amíg megveszed a borot magadnak és leszopol:P
2015. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet. Ráadásul több mint egy éve összevesztem az egyetlen "legjobb" barátnőmmel...aki nem is nevezhető barátnőnek mert egy kibeszélős , hátbatámadós, gúnyolódós, kárörvendő szemét nő volt.... évekig mondtaák a szüleim h ilyen de nem hittem el...aztán végül felébredtem és meguntam azóta nincs senkim...most járok egy fiúval de vele sem olyan jó a helyzet mint régen :( ha vele szakítok akkor mártényleg senkim se lesz :/ bulizni nagyon rtkán járunk pedig én is szeretnék...de hát nem tudom...lassan belebolondulok -.- nem értem miérttalál mindenki mindig mást...az elején tök jól indulnak a barátkozásaim aztán valahogy mindig lesz egy "jobb" akivel aztán tényleg marha jól érzi magát a 2. személy én meg mindig ott maradok egyedül vagy 3. nak -.- nem értem ...a barátom szeret és már több mint egy éve együtt vagyunk...vajon ő hogy látta meg bennem azt amit senki sem :S
2015. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, mintha én írtam volna. :O
2015. máj. 18. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!