Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány barátom kiment...

Egy lány barátom kiment Angliába, és már nem beszélget velem sehogy se, hanem csak az ottaniakat isteniti. Ennyi, elvesztettem egy jóbarátot, mert egy alsóbbrendű magyar vagyok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Elszállt magától? Vannak ilyenek. Nekem egy ismerősöm akkor lett ilyen, amikor mérnöki pozícióba vették fel itthon. Azóta inkább nem is beszélek vele, mert nem bírom elviselni az arroganciáját.
2015. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
te ebben az országban a domináns fajhoz tartozol, ő meg ott kb. egy szinten van a pakisztáni mosogatófiúval. ezért cseszeget, mert kompenzál :)
2015. máj. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
anglia= kemény, és fárasztó munka. sokkal többet és keményebben kell dolgozni, mint otthon. pl egy mosogató, vagy vendéglátásban dolgozó hajnal 2-3-4 körül végez, ráadásul a többség ingázik, mert ahol van sok munka, ott iszonyat albérletárak vannak. ha beválalsz 1 óra utazást, majd harmada "csak" a lakbér. sajnos én is azt tapasztalom, hogy nem jut idő semmi másra. felkelek 10 körül, de 4-kor már indulnom kell. a maradék időbe kell besűríteni mindent, és jobb, ha tudod, 6 hónap alatt sikerült elintézni minden hivatalos ügyet, ami ahhoz kellett, hogy "normális" életet élj. itt nem úgy van, hogy bemész a bankba, és nyitnak egy bankszámlát. időpontra kell visszamenni pár hét múlva. hétvége? olyan nincs. csak a munka, utazás, alvás, evés.... érdekes, hogy már le is mondtál a barátodról.
2015. máj. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szard le a mocskot!
2015. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!