Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el barátnőmnek...

Hogyan mondjam el barátnőmnek ezeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén kezdtem a gimnáziumot, és lett egy nagyon jó batátnőm. Elég közel kerültünk mostanra egymáshoz, és vannak dolgok, amiket szeretnék elmondani neki. Pl hogy járnom kell pszichológushoz, gyógyset szedni, meg úgy ezeknek az okát is egyáltalán. Elég összetett dolog, és azt sem tudom, hogy kezdenék hozzá, hogy építeném fel ezt az egészet. Illetve félek, hogy ezután esetleg máshogy tekintene rám. És nem tudom, hogy hogy lenne a jobb, egyben elmondani az egészet, töviről-hegyire, vagy mindig egy kicsit. Mert akkor elmondanám azt, hogy meghalt tavaly egy számomra fontos személy, emiatt eléggé nagy hülyeségeket csináltam/csinálok, és ezután kezdtem el orvoshoz járni. De nem tudomm mit kellene tennem?



2015. máj. 19. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek kéne ezt elmondani? Amíg nem fontos, kár ezzel mást terhelni, nem hsizem, hogy 15-16 évesen ezzel érdemben tudna mit kezdnei.
2015. máj. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem , ha a legjobb barátnőd , vagy nagyon jó barátnőd megérdemli , hogy dudja , egyszer kezdj bele , és mond el neki , ha ezután máshogy tekint rád , akkor nem érdemli meg a barátságodat ;)
2015. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!