Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nemrég költöztünk be városba...

Nemrég költöztünk be városba és már unom, hogy folyton a egyedül vagyok, mit tegyek? 19F

Figyelt kérdés

Faluról költöztünk be 2 hónapja. Az elején még jártam vissza haverokhoz, de győzni kell pénzzel.. 1-2 hetente bejönnek és megyünk péntekenként bulizni, de az mondom, 1-2 hetente 1 alkalom, szóval semmit. Itt városon vannak osztálytársaim, de vagy érettségire tanulnak, vagy barátnővel vannak, vagy nem nagyon tartom velük a kapcsolatot. 3 ember van, akit kedvelek és viszont, de ők csinálják ezt, hogy barátnők (2-nek), másik meg tanul, sosem ér rá.. A közelemben pedig csak egy lány lakik, de vele a 4 év alatt nem beszéltem 10 mondatnál többet.

Magyarul most itt vagyok egyedül. Az unokatesóm is itt lakik tőlünk 20 percre, de ő is vagy barátnőzik egész nap, vagy játszik otthon magában.

Falun haverom 1 utcára lakott, minden nap egymásnál voltunk, igaz, néha csak 10-15 percet, de akkor is. Tudtunk együtt biciklizni bárhova, mezőre, másik haverunkhoz, együtt elmentünk sörözni kocsmába, lementünk a focipályára, szalonnát sütöttünk hétvégenként vagy buliztunk.

Erre most.. Ők folytatják ezt, én meg itt pusztulok meg egyedül. Barátnőmmel is most lett vége..

Tesóm kollégista, anyám meg este 6-ig dolgozik én pedig egyedül vagyok. Van itt a közelben sok park, szoktam sétálni, leülök egy dombra és zenét hallgatok meg nézem, ahogy a kicsik játszanak. Manapság ennyi a szociális életem, ha a Facebookot nem vesszük ide.. Ez így kellemetlen..


2015. máj. 20. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ez téged zavar akkor miért nem ismerkedsz? Azt bárhol lehet.
2015. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Életemben nem csináltam. Max buliban ittasan.
2015. máj. 20. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2015. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyíregy.
2015. máj. 20. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
En baratkoznek veled szivesen,de nem Nyiregyhaza kornyeken elek. :/
2015. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!