Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibeszélnek a barátaim a...

Kibeszélnek a barátaim a hátam mögött, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van pár barátom! Velem szembe, amikor más nincs ott csak mi ketten, akkor nagyon rendes velem mindegyik külön- külön persze...Csak amikor van ott vele más is akkor sugdolóznak meg röhögnek rajtam, és kibeszélnek, tudom mert halottam már jó pár dolgot! És már szembesítettem őket hogy na mi a bajuk velem?! Természetesen semmi...ez volt a válasz! Nem tudom mitévő legyek...
2015. máj. 21. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
verd ki a farkukat
2015. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Minden ember ilyen. Velem is szemtől-szembe rendesek, aztán egyszercsak visszahallom, hogy XY csajnak nem jövök be, aki ugyanakkor a szemembe kedvesen viselkedik, meg segítőkész, aztán mástól kellett megtudnom, hogy bizony koránt sem bír engem a lány...
2015. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
82%
Az hogy jellemtelen rosszakarok. Ne foglalkozz veluk . nekem is voltak ilyenek. Probalj nem figyelni rajuk.
2015. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz új barátok után,egy új társaságban könnyebben találhatsz ilyeneket :)
2015. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
90%
Hadjad őket, had csinaljak ha igy érzik jol magukat.
2015. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akik nem értékelnek azokkal nem kell foglalkozni, egyszer csak nem beszélni velük tovább oszt jónapot.


Én dobtam pár el pár több éves barátságot azért, mert rájöttem arra, hogy nem értékelnek eléggé. Mi történt? Vergődtek egy sort, én végighallgattam, aztán viszlát.


Azóta lettek újak, sokkal jobban választottam, nem elkövetve ugyan azt a hibát.

2015. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!