Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önyilkos akarok lenni? . Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önyilkos akarok lenni? . Most halt meg a mamám, a szerelmem akit szeretem elhagyott. A szüleim sokszor azért kiabálnak rám amiért nem is én vagyok a hibás. A barátaim mindig kibeszélnek ha haragszanak rám nincs egy igaz barátom se.

Figyelt kérdés
Mit csináljak?Már teljesen kivagyok.
2014. jún. 20. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás semmire!
2014. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

ne legyél öngyilkos..

hány éves vagy ?

2014. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Megfosztanád magad az elkövetkező évek örömeitől?
2014. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos ezt mindenki átéli, most gyászoljál. Ez egy folyamat, meg fogsz nyugodni és minden rendben lesz, Szerelmed meg lesz másik, ő nem volt az igazi. Szüleid meg idegesek, azért kiabálnak mindenért, az nem igazán neked szól, azt ne vedd magadra. Tul leszel a mélyponton és jobb lesz.
2014. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem akarsz az lenni.

Mélyponton vagy.

Ilyenkor nehéz. Talán próbáld meg, h a feladataidra koncentrálj, és mindig kis lépésekre gondolj. Próbáld meg kikapcsolni, h "mi lesz holnap". Csak az adott napra gondolj.


Ha van lehetősége, akkor iratkozz be valamilyen sportra, ott barátkozhatsz is, és a feszültséget is levezetheted.


És ha rám hallgatsz, keress fel egy szakembert is, mert a szakítást túl lehet élni, de a családi dolgaid mély nyomot fognak hagyni, és a legjobb, ha segítséggel fel tudod dogozni... egyedül alig ha menni fog.

2014. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz és mondd el, hogy problémáid vannak. Ő majd tovább küld megfelelő helyekre. Vagy menj el pszichológushoz, ha van rá pénzed.
2014. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nézd nem mondom hogy legyunk oribarik de en szivesen beszelgetek es meghallgatlak. ha gondolod irj, igy nevtelenul barmit elmondhatsz :)
2014. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem is meghalt. Mindkettő. Mindkettőt ismertem és szerettem. Elmúlt a fájdalom.


A szerelem is tompulni fog idővel, ha csak nem realizálódik számodra, hogy elve nem is az volt.


Az igaz barát pedig kb olyan, mint a hosszan tartó házasság. Nem tudod bárkivel kialakítani, bármilyen életszakaszodban. A mostani haverjaid éretlenek és Te is az vagy. Idővel el fogsz jutni a megfelelő értékszintre és fogsz találni erre megfelelő barátokat is.


Ne öngyilkos akarj lenni, hanem keress egy fókuszpontot az életedben és indulj el valamerre. Ha ezt megteszed, a fentebb sorolt problémáid el fognak halványulni a cél mellett. És ki tudja, az úton, amíg eléred, összefuthatsz életed párjával, vagy életed legigazibb barátjával. Csak nyitottnak kell lenni.

Nagymamádat ez sem fogja visszahozni, de tiszteld meg azzal, hogy az unokája még évtizedekig életben tartja az emlékezetében. A halála miatt pedig részvétem.

2014. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15nél nem vagy idősebb,jòl gondolom?
2014. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Pont annyi vagyok.(:
2014. jún. 20. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!