Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez igaz barátság? Több lent!

Ez igaz barátság? Több lent!

Figyelt kérdés
soha nem értünk egyet és mindig ki készít idegileg ezzel "jólvan milyen vagy"mert nem tetszik neki valami de azért én nekem is vannak hibáim de próbálom korigálni hogy jó irányba haladjunk de mindig csak be sértödik meg mindig ha átakarok menni hozzá vagy azt akarom hogy ő jöjjön hozzánkmindig ki talál minden féle hülye okot pl:.(már meg történt) ma megyek a nagymamámhoz erre meg mikor jött haza a tesóm látta őt a báttyával meg a barátnőjével. meg mindig csak a báttya ostoba csajáról tud beszélni.
2015. máj. 24. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt már tudjuk, miért nem barátság.


Azt elfelejtetted leírni, hogy mitől lenne az?

Miket éltetek át együtt?

Többször is önzetlenül segítettetek egymásnak?

Kiálltatok egymásért, akár úgy is, hogy abból károtok származott?

Akár önös érdekeken túl, előtérbe helyezitek a barátságot?



Szóval milyen akadályokat, próbatételeket, értékmérőket hozott az élet, amiért a barátodnak hitted eddig?

2015. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én mindig próbálok neki segíteni önzetlenül segíteni. Mit éltünk meg együtt nagyából semmit mert csak év eleje óta vagyunk "barátnők"
2015. máj. 24. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor ezzel lehet probléma, mármint az alap fogalmakkal.

Ez egyáltalán nem barátság, ismerősök vagytok.

2015. máj. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi azértelmes válaszokat: )
2015. máj. 25. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!