Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én próbálok segíteni, és én...

Én próbálok segíteni, és én vagyok a rossz? Ti hogy látjátok? Barátság vége?

Figyelt kérdés
Üdv ! Van egy rövid kis történetem remélem van időtök elolvasni. Hát van egy régi barátom akihez lejárok néha-néha vendégségbe mint például ma is! És az a gond hogy nem igazán jön már ki velem,folyton irigykedik rám mert én boldog vagyok és sokkal jobban bánok a pénzel. Ö mindennap szinte iszik meg cigizik, én próbáltam neki segíteni meg ilyenek aztán ö nézz le engem meg hogy hülye vagyok meg ilyenek, a családjuk is ugyan ilyen, max a mostoha tesói akikkel jobban el tudok beszélgetni. Mind ketten a 20-as évein elején járunk de annyira rosszul esik hogy én próbálok másnak segíteni kedves vagyok és ahogy ők viselkednek velem már tényleg végtelenül bunkó. Hátam mögött nagyon kibeszélnek, még a szemembe és próbálnak kifigurázni. És úgy érzem nekem már nincs szükségem erre a barátságra, ez már így egész tárgytalan. Hívtam sokszor csajozni is de semmi hatása, még nem is zavarna ez a egész. De pont az támadja aki segíteni próbál, és rajtam poénkodnak pont olyan emberek akik egyáltalán nem is kedvesek. A szeretett egy szikrája nincs bennük, most járok abba a korban mikor észreveszem hogy a társadalmi réteg kezd feloszlani sikeres/irigy közzé. Ha próbálnak viccet csinálnak hogy kéne vissza szolnom úgy hogy ne legyen túl durva de azért vegyék a lapot, már kezdem unni. Ezt a barátságot zárjam le mi?

2015. máj. 23. 23:24
 1/4 anonim válasza:
Én, ha a helyedben lennék, akkor azzal kezdeném, hogy megtanulom a helyesírás alapszabályait, ezzel párhuzamosan pedig szépen lezárnám ezt a semmitérő barátságot. Ha hátráltat, akkor nem barát, csak kolonc. Ha nem fejleszti a személyiséged, nem lehet rá számítani, ráadásul még egy tapló paraszt is, akkor még magyarázattal sem tartozol neki. Egyszerűen többet ne keresd, ha pedig ő keres téged, ne reagálj. Ilyen egyszerű a képlet. Jó tanács a továbbiakban: ne nyafogj és szedj magadra egy kis önbecsülést, mert az irományodból sajnos azt szűrtem le, hogy jelenlegi formádban kissé életképtelen vagy.
2015. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, jelenleg semmi se tökéletes. De próbálok egyről a kettőre lépni! Bocsi a helyesírásért telóról írok és így kicsit nehézkes. Oké akkor próbálom kerülni, sajnos nem fejleszti ez a személyiségem akkor valóban felesleges!
2015. máj. 23. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen nem barát! :(

Sajnálom!


Nagyon sok rossz ember van,akitől a barátság nem kell!

A rosszakat hanyagolni kell a jókat kell keresni,

ehhez kívánok neked sok sikert!


Minden jót kívánok!

2015. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnálom, de ha igy viselkedik, jobb, ha ezt lezárjátok...:(
2016. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!