Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti megengednétek a legjobb...

Ti megengednétek a legjobb barátnőtöknek, hogy kettesben kutyát sétáltassanak a pasiddal?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ettől még senki nem esett teherbe.
2015. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is ez volt a kérdés és amúgy meg honnan tudod,hogy még senki se? :D
2015. jún. 4. 22:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy megengedném. Már eljátszották velem, hogy a(z elvileg) legjobb barátnőm "elvette" a pasimat..:)

De mindig kettőn áll a vásár. Ha bízol bennük, miért ne?

2015. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha például nagyon jó barátok, akkor miért ne!


Nem szoktam érteni ezt a féltékenykedést! Fiú létemre az egyik legjobb barátom egy lány és minden nap beszélünk facebookon, sokszor találkozunk, ha valami gondja van, nekem mondja el és én segítek neki, stb. Na amikor lett egy pasija, akkor fullra féltékenykedett rám, mert például elhívtam vásárolni a barátnőjét, mert akartam venni magamnak pár új inget és neki jó az ízlése + közben tudtunk beszélgetni, mert 1 hónapja nem találkoztunk személyesen. Erre a barátja elkezdett fenyegetőzni, hogy szálljak már le róla, vele jár meg stb, olyan kreténül viselkedett, de én úgy oldottam meg a dolgot, hogy elhívtam a barátját sörözni, hogy beszéljünk. Ott elmondtam neki, hogy 10 éve barátok vagyunk és higgye el, nem akarok tőle semmit, mivel már nem is úgy tekintek rá, mint egy lányra, hanem mint egy kishugra és ne féltékenykedjen, mert ezzel a barátnőjének okoz fájdalmat, mivel elég kellemetlen egy nagyon jó barát és a szerelmed közül választani. Utána nagyon jó lett a viszonyunk, most nekik gyerekük van és én + párom vagyunk a keresztapa :D


Ezt a kis storyt azért írtam le, mert lehet, hogy tényleg csak nagyon jó barátok

2015. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
te jó ég nagyon nagy "barátnőd" lehet, ha féltékeny vagy rá.:D kezeltesd ki magad.. puszi.
2015. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha jóban vannak miért ne? Ráadásul ha az állítólagos legjobb barátnőd,bíznod kéne benne...
2015. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Én tuti,hogy nem.
2015. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem azon múlik, hogy valaki bízik-e a barátnőjében vagy a barátjában. Szóval az ilyen megjegyzések, hogy "milyen barátod/barátnőd lehet, hogy még ennyire sem bízol benne!"- nem állják meg a helyüket. Ugyanis vannak olyanok, akiknek szimplán nem jön be az ilyesmi, valahogy visszataszító az érzés, hogy a párod egy másik lánnyal van, még ha az a legjobb barátnőd is... Ettől függetlenül lehet, hogy mindkettőben tökéletesen megbízol, de mégis rossz érzés, van benne valami "fuj, nem".


Persze nem mindenki ilyen, de azért elég sokan igen.

2015. jún. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) es nem feltekenykedek hanem nekem fura volt kicsit,hogy egyreszt CSAK a baratnom kerdezte meg h elmehet e es nem gaz masreszt csak miattam lettek joba,elottem nem is beszeltek ( szval nem 10 eves baratok)
2015. jún. 5. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!