Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok keresni olyan...

Hol tudok keresni olyan embereket akik eljönnének velem kirándulni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a velem korabelieknek az a része van a környezetemben , körömben akik nem nagyon járnak így kirándulni, viszont én meg imádom a természetet és nyáron sokat szeretnék kirándulni a hegyekben, itt Pest közelében főleg :)

Hol tudnék megismerkedni hozzám hasonló, természet-kedvelő fiatalokkal?

Az a baj, hogy amik vannak természetjáró klubok ott vagy idősebb emberek vannak nagy összeszokott társaságok, és én inkább ismerőssel szeretnék menni.


19L


2015. jún. 7. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt
2015. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem vagyok az ismerősöd, de szívesen mennék.


Írj rám 25F

2015. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én is így vagyok sajnos.. az én barátaim sem annyira kirándulós típusúak.. Pedig én is szívesen járnék.

18/L

2015. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van kutyád?


Ilyenkor nagyon sok kutyás kirándulás szokott lenni,nézz utána max elmész kutyus nélkül.

2015. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
van, de ő már idős és beteg, nem bírná:( pedig imádom a kutyákat, lehet most nyáron lesz még egy kutyusom, talán majd vele...:) de ez jó ötlet mindenesetre, utána nézek, köszi:)
2015. jún. 7. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Régen én sokat kirándultam a Buda környéki hegyekben.

Most jelenleg nyáron Balatonnál, de jó lenne majd egy olyan ismerős akivel év közben el lehet menni kirándulni.


Ha van érdekel akkor írj privátban :)

20 éves fiú.

2015. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19:22-es vagyok.


Nekem is idős a kutyusom ezért én sem megyek kirándulni,pedig már nem egy kirándulás volt,meg fajta találkozós,kirándulós nap.

Nekem is ha lesz még egy akkor vele fogok járni,mert nagyon jó ismeretségek kialakulnak!! :)

2015. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Látom van itt jelentkező, szervezhetnénk egy kiránduló csoportot.

A bökkenő hogy nyáron nembiztos hogy ráérek. :/


6-os válaszoló voltam. :)

2015. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!