Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat keresek, akikkel...

Barátokat keresek, akikkel fesztiválozni, kirándulni, túrázni lehet, kor nem számít, csajok elsősorban ;) csak legyél jó arc, akár hippi, akár rokker. Érdekel?

Figyelt kérdés

Én 23 vagyok,férfi,és miskolci.

Többit privátban.



2014. jún. 14. 09:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, nem olyan világban élünk, ahol erre bárki kapna. Mert hiába vagy egy rendes faszi, az első, ami átfut az agyamon (és talán máséban is), hogy szervkereskedő vagy, meg akarsz erőszakolni, vagy valami más borzalmas dolog.

Érdekelne, Amúgy, de Itt nagyon is... furcsa.

2014. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy egy láncfűrészes gyilkos vagy. És ha megkérdezném, hogy az vagy-e, valszeg azt mondanád, hogy nem te vagy, de ez nem túl megnyugtató, mert szerintem az igazi is pont ezt mondaná!
2014. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szerintem te meg nem tudsz írni,utolsó,de ez a te problémád

:D

Nem vagyok szervkereskedő,sem pedig sorozatgyilkos,

de titeket sem az eszetekért fognak elrabolni,az biztos.....

Én csak kíváncsi voltam,vannak -e itt olyan emberek,akiket érdekelnek az ilyen programok,koncertek,biztos vagyok benne,hogy vannak itt ilyenek,de a hozzátok hasonló paranoiások inkább ne is válaszoljanak.

Majd pont téged fognak megerőszakolni....Ki vagy te egyébként?

:D

2014. jún. 14. 11:00
 4/18 anonim ***** válasza:
És szerinted miből fakad a paranoia, kérdező drága? :) Nem velünk született... :)
2014. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Rendben,jogos,de viszont nem kell emiatt általánosítani,ha Ennyire félsz,iratkozz be egy önvédelmi tanfolyamra,vagy valami küzdősportra.
2014. jún. 14. 11:55
 6/18 A kérdező kommentje:
Válaszoló Drága :D
2014. jún. 14. 11:56
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Az itt a net. A neten pedig hemzsegnek a sötét alakok. :D "Sosem lehet tudni" elvéből kiindulva írtam azt, amit.
2014. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A Gyakorin rengeteg pedomaci,perverz pocakos vén gané és hasonlók garázdálkodnak,igen,ez az internet .

Szívesen lőttem volna képet magamról,de nem szeretném viszontlátni magamat egy másik kérdésben.:D

2014. jún. 14. 12:10
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
A (szép) külső nem bizonyíték arra, hogy valaki nem rothad belülről.
2014. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Erre csak egy megoldás van,megismerni,és csak utána véleményt alkotni.

Te mindenkihez így viszonyulsz?

2014. jún. 14. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!