Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet leépíteni barátot?

Hogyan lehet leépíteni barátot?

Figyelt kérdés
Még gimi óta van egy ismerősöm, sokat beszélgettünk egy időben de aztán felnőttünk, változtunk stb. Én már nem keresem a társaságát, őszintén szólva mert nem érzem építő jellegűnek, más az értékrendünk, engem bár nekem is van családom, nem túlzottan köt le, hogy ventilláljak a családi életről és az anyós hülyeségeiről. A fő gondom, hogy bár apró gesztusokkal egyre kevésbé nyitok felé, ő mintha még inkább rágörcsölne és annál inkább hívogat hogy mikor érek rá, nekem úgyis annyi időm van, találkozzunk, és 2 hetente legyen egy csajos du. Fogalmam sincs miről tudnánk 2 hetente beszélni. Még évente azzal az 1-2 találkával is úgy vagyok, hogy essünk túl rajta. A 3 kisgyerek és férje mellett nem igazán vannak barátai, szóval megértem. De nagyon aggaszt, hogy nincs meg ez a fajta érzelmi intelligenciája. Távolodnék de nem veszi észre hogy én sose keresem, nem hívom, nem invitálom. Nem célom, hogy megbántsam, megsértsem. Egyszerűen csak azt szeretném ha kulturált keretek közt lazítani tudnék ezen.
2015. jún. 10. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Hat en nekem is van egy o.társam, akivel hasonlokeppen vagyok, mint te. Csak annyi, hogy en mindennap talalkozok vele, es mar szinte bunkónak kell lennem vele, hogy "lekopjon" rólam :/.

13/L

2015. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pedig az ilyet csak ugy lehet vegleg lepattintani ha megserted valamivel. Nehez ugy mert nyilvan nincs rossz szandekod vele de tenyleg, ha mashogy nem erti meg, hogy nem szeretned a tarsasagat akkor durva modszerekhez kell folyamodni.
2015. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig utasítsd vissza és kész, mondván dolgod/programod van, gyerekért kell menni stb. Ne válaszolj neki mindig, mondván nem értél rá, majd le fog neki esni. Nyilván megsértődik, de ezt úgysem lehet sehogysem szépen közölni.
2015. jún. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!