Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok ajánlani programokat...

Tudtok ajánlani programokat nyárra?

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 09:14
 1/4 anonim válasza:
ez engem is érdekel
2015. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyáron időjárás függő kb minden, ha nagy hőség van akkor strandolást javaslom, de enyhébb időkben lehet kirándulni, túrázni, barátokkal el lenni, kerti bulikat lehet csinálni. Ha anyagilag úgy állsz akkor mehetsz fesztiválokra, koncertekre, egyéb szabadtéri programokra.


Én tavaly amikor anyagilag már elég jól helyre jöttem minden hétvégén vagy pihenőnapomon mentem valamerre, akár strand, akár barátokkal bográcsoztunk, sütögettünk valahol, csináltunk kerti bulikat, amikor nagy hőség volt akkor pince buliba is elmentünk, rengeteget jártunk strandra meg voltunk pár kisebb fesztiválon is. A Szigeten is ott voltunk 2 napot meg egy ismerős Balatoni nyaralójába is eltöltöttünk pár napot.


Én idén most eléggé be vagyok táblázva mert augusztusig hajtás van a munkahelyemen és addig csak egy teljes hétvégém lesz szabad, meg járok autós iskolába is magasabb kategóriára akarom letenni a jogsit, meg a munkahelyem berakott targoncavezetői képzésre ahol többnyire hétvégén van oktatás és muszáj bejárnom ha előre akarok lépni.


Nekem ami terveb van nyárra pár strandolós nap amikor úgy lesz időm, most is mennék de délután már dolgoznom kell sajnos. Augusztusba ugyan leáll a munkahelyem és majdnem 3 hetem lesz szabad abból 1 hétre Berlinbe megyünk a családjához anyjához meg a húgához, utána meg velük együtt jövünk haza és leutazunk Balatonra és már vége is számomra a nyárnak mert augusztus utolsó hetében amikor még leállás van már be kell mennem segíteni az előkészületekbe az induláshoz.

2015. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát kb.ez tök jó terv

Én 1 hétre megyek a Balatonra táborozni aztán egy hétre elutazunk a családdal a tengerre.

Addig még a sulitábor is itt van,de legtöbbször asszem a haverokkal leszünk.

2015. jún. 13. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Sony Vegas Pro 13
2015. jún. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!