Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért jelölt be ez a hölgy?

Miért jelölt be ez a hölgy?

Figyelt kérdés

Van egy talány, amit nem értek. Bekerültem nemrég egy társaságba, ahol nagyon megtetszett egy lány. Bejelöltem fb-on őt is, meg a testvérét is, szintén ebből a társaságból.


Most bejelölt egy idősebb hölgy, akivel csak ők a közös ismerőseink, és a kora alapján a nagymamájuk lehet (de lehet, hogy dédmama). Valaki érti ezt? Mert én nem. Vele nem ismerjük egymást, tehát a lánytól hallhatott rólam. De miért jelölt be?


2015. jún. 13. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tetszik neki a képed.
2015. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ismerősöket gyűjt. Vannak ilyenek, bejelölnek egy csomó embert a közös ismerősök közül. Vagy valami játékot játszik a Facebook-on és ahhoz keres partnereket.
2015. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá. Ha engem bejelöl valaki, akit nem ismerek, mindig megkérdezem, hogy honnan ismerjük egymást.


Egyszer egy játékban, ahol chat is volt, bejelöltük egymást egy japán sráccal, és egy órán át küldözgettük egymásnak a játékhoz a dolgokat. Másnap nézem, vagy 20 japán pasi bejelölt. Mindegyiknek írtam, hogy honnan ismerjük egymást, egyik sem válaszolt.

2015. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ő a nagymama köntösbe bújt farkas, fel fog falni téged miközben aluszol
2015. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én már jelöltem be embert véletlenül.
2015. jún. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!