Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha a legjobb...

Mit csináljak, ha a legjobb barátnőm így viselkedik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy barátnőm helyett, aki nincs regisztrálva az oldalra, teszem fel a kérdést. Néhány hónapja volt egy kisebb balhé az osztályban, egy lányt, akit a barátnőm szeret, a többiek kibeszéltek, köztük az ő legjobb barátnője is. Azóta alig beszélnek. Idézem, amit a barátnőm írt nekem a minap:

"aprilis ota nem voltam vele sehol. Amiota volt az a veszekedes, (amiben en benne se voltam) alig beszelunk. Folyton a Klaudiaval van, mar koszonni sem tud. Most meg mindjart sirok.. Ebben az evben annyira eltavolodtunk egymastol. nagyon hianyzik, de nem merek vele errol beszelni."

valamint

"Ma siman elment mellettem, amikor allitolag legjobb baratok vagyunk. Ugy latszik az most a Klaudia.

Most mar csak a hulye bandáról [megjegyz.: mindketten rajonganak egy bandáér] beszelgetunk neha. Ha meg elmondanam neki, lehulyezne, es elmondana a Klaunak, kibeszelnenek es az csak rosszabb lenne. Annyira hianyzik "


Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Várom a válaszokat!


2015. jún. 15. 17:44
 1/1 anonim válasza:
Szia valami hasonló velem is törtét, én csak azt tudom ajánlani hogy ezt vele minden képen személyesen normálisan és nyugottan meg kell beszélni, (ha kell más személyel megüzenni...vagy valami ijesmi) ha nagyon makacs/konok akor beszéjétek meg mikor egyedül van, de ti legyetek azért többen nehogy simán félresöpörje a barátodat. Remélem tudtam segiteni :)
2015. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!