Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet h neki minden sikerül?

Hogy lehet h neki minden sikerül?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre nem vagyok féltékeny, imádom a barátnőm. Csak nem értem h hogyan lehet valaki ennyire mázlista. Neki tényleg minden sikerül, nem a legjobb tanuló de érdekes módom felveszik a suliba ahová jelentkezett, meg lett a nyelvvizsgája épp hogy annyi lett h meglegyen. Nekem mindenért meg kell szenvednem. Nekem csak nagyritkán sikerül valami elsőre. (És sajnos úgy néz ki nem vesznek fel az álomiskolába sem :(.

Kicsit néha az is idegesít h tudja h milyen mázlista és felvág rá..ha meg szólok neki h kicsit vegyen vissza akkor megsértődik...

(Bocs ha kicsit zavaros lett de ki kellett írnom magamból) 18l



2015. jún. 17. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen "szerencsés" emberek, ahogy szerencsétlenek is.

Bár ha valaki jól tervez, előrelátó, jó döntéseket hoz, akkor tűnhet úgy, hogy mindig szerencséje van.

2015. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Biztos máshogy áll a dolgokhoz, mint te, és nem azt nézi, hogy milyen körülötte a világ, és ki, mennyire tud előrelépni, hanem saját magát nézi, hogy ő előrelépjen.
2015. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem mázlista csak Te látod meg benne csak a jót magadban meg inkább a rosszat. Lehet hogy a barátnőd rajtad hizlalja az egoját, a te károdra. Ezért látod úgy hogy neki sikerül minden, neked meg szenvedned kell ugyanezért.


Illetve vannak akik mindenkivel szemben így adják elő magukat, nekem is van olyan ismerősöm akivel elég sokat vagyok együtt ahhoz hogy lássam, a problémáiról mélyen hallgat, a sikereiről mindenki tud és persze ő sosem hibázik.


Ezt olyan szinten műveli, hogy mikor egyszer véletlenül felhívott (mást akart hívni) akkor is inkább előadta hogy tényleg velem akart beszélni csak ne kelljen bevallania hogy mellényúlt. Csak persze túl kényszeredett volt a beszélgetése és megpróbálta rövidre zárni, amit én egy ideig nem hagytam, szóval tartottam, ha már "velem akart beszélni".:)

2015. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem mázlista, hanem tanul és nem várja a sültgalambot a szájába mint te.
2015. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!