Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem sikerül tartós...

Miért nem sikerül tartós barátságokat kiépitenem?

Figyelt kérdés
Nem tudom van-e itt olyan aki hasonló helyezben volt/van. Soha nem voltam olyan hű de népszerű és őszintén nem is vágytam rá soha, nem lógtam soha a környék menő gyerekeivel meg semmi ilyesmi. Voltam barátim de hát el el tünt mindenki igazából egy részük elég rossz irányban ment és jobbank láttam ha inkább nem is barátkozom velük. Van akivel 1-2x össze futok váltunk pár szót és ennyi kb. A legjobb barátnőm akivel kb. minden nap beszélek évek óta ismerem minden hát sajnos mostanába vele se olyan nagyon jó a viszonyom. Nem tudom mit kellene tennem ahhoz hogy tartós barátságom legyen, vagy egyálltalán legyenek barátaim. Vagy ne is próbálkozzak majd magától ki alakul?

2014. okt. 22. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is, lövésem sincs, mit szúrok el.

Ha kiteszem a lelkem értük, nem jó, ha pont annyira szarok rájuk, mint ők épp rám nem jó, ha írok nekik, nem alkalmas épp annyira, ha nem írok, legalább 1 hétig néma csönd van és hullaszag.

Regényeket tudnék róla írni, nem teszem inkább. Mindegyiknek fontosabb az aktuális pasija, a suli, a tököm tudja. Nyilván érthető persze, de mindig azt mondom, hogy amit akar az ember, azt megoldja. Hát... nem oldják meg, én meg így jártam. Egyre kevésbé veszem magamra.

2014. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál :/ Mintha senki se vágyna a társaságomra ....Álltalában ha betévedek 1-1 üzletbe vagy megyek az úton akkor 3-4 fős kis bandákat látok együtt nevetgélnek beszélgetnek jól érzik magukat én meg egyedül kullogok tovább...
2014. okt. 29. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!