Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondják le mindig a...

Miért mondják le mindig a közös programot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy elég gyakran lemondják az emberek a programokat, mindig van valami kifogásuk az ellen, hogy velem legyenek. A régi "barátok" vissza sem írnak, ők sem akarnak velem lenni.

Holott nem vagyok egy bányarém, vicces, intelligens embernek gondolom magam.

Ha nincs pénzük, akkor mondom nekik, hogy meghívom őket, de egy sétához azért nem kell pénz.

Elhívhatom őket inni, sétálni, pizzázni, vásárolni vagy fagyizni, de sose akar összejönni..

Nem hiszem el, hogy mindenki utál.. Ápolt vagyok, bűzt sem engedek ki magamból.


Ez már annyira kellemetlen. Elújságolom valakinek, hogy holnap ide és oda megyek és mikor megkérdezik, hogy milyen az estém, akkor folyamatosan azt írom, hogy lemondták.. van, hogy már inkább azt hazudom, hogy én mondtam le, mert annyira kellemetlen ez az egész..

Előfordul, hogy haza se megyek inkább, elvagyok valamerre, minthogy anya megint azt lássa, hogy lemondták..

Ilyenkor általában ígérnek egy másik napot, de ugye épp akkor is közbejön valami.


Teljesen elvagyok keseredve. :( Mit tegyek?


21/L



2015. jún. 17. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat.
2015. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg teljesen más vagy, mint aminek tartod magad. Ha úgy lenne ahogy irod, vonzanád az embereket magadhoz, de taszítod őket, mint az események mutatják.
2015. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Az emberek szarok. Te meg még naiv és optimista vagy. Kersd a társaságot abban az 1-2% normálisban amibe te is tartozol. Gondolom azt hiszed hogy sok barátod van. Hidd el, hogy ha 2-3 igazi barát van akkor már jó vagy.


Figyeld csak meg, hogy ezek az emberek majd ha maguk keresik a társaságod és nem mondogatják le, akkor hamarosan mindig elökerül, hogy hat ez kéne nekik meg az. Meg tudnál e vizsgaanyagot szerezni, van-.e a munkahelyeden szabad hely, esetleg protekcióval stb. Na akkor kell majd emlékezned.

2015. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szép vagy és csinos, avagy sem? Mostanság már ez is kizáró ok... Ne értsd félre, nem bántani akarlak!!
2015. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Csinos és a sok botlábúnak derogál.
2015. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy alig van barátom... A kihasználás az megy természetesen.. De érdekes,mert az új emberekkel fbn jól elbeszélgetek és a talik is jók.. Csak ügye messze laknak.. Akik meg közel azok lemondják. :(
2015. jún. 17. 16:06
 7/11 anonim ***** válasza:
A legjobb amikor megbeszéled az osztállyal a közös programot, mindenki benne van és örül. Majd a helyszínen egy órát vársz rájuk és a 30 emberből egy se jön el. Mikor hazaérsz meglátod hogy kettő vette a fáradtságot és utólag a találkozó után egy másfél órával rád írt facen hogy "bocsi, de nem mek". Na nekem itt lett elegem.
2015. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na igen.. Mikor nem szólnak te meg elmész... Egy élmény az ilyen.. Ahogy látom veled is ezt teszik. :(
2015. jún. 18. 18:00
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Én sosem mondom le.:)
2015. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Aki megígéri, az nem ír, akivel megbeszélem, az lemondja stb. Ilyen évente 2-3 alkalommal van, mert én alapból képtelen vagyok barátkozni. Szívesen elmennék pizzázni, együtt mozogni, sétálni, nem is a program igazán a lényeg, hanem, hogy jól érezzük magunkat és végre legyen valaki, akit barátomank mondhatok, bár semmit sem tudok a barátságról. Nemcsak barátom, barátnőm sincs és még nem volt soha, nagyon nehezen ismerkedek. Akivel eljut találkozásig a dolog, egyszer találkoznuk, aztán többé soha. Nincs közös beszédtémánk, ez az egyik indoklás, a másik meg a nincs időm találkozni. Pedig úgy érzem végigbeszélgetjük (vagy csak végigbeszélem?) a találkozást, az időt meg nem hiszem el. Aki akarja, annak lesz ideje velem találkozni. A neten ismerkedtem, de már jó ideje nem írtam rá senkire ismerkedési céllal. Nincs értelme 100+ kilóméterről bármiben reménykedni. 24/F
2015. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!