Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet legjobb barátnak nevezni...

Lehet legjobb barátnak nevezni az ilyet?

Figyelt kérdés

10 hónapja ismerkedtem meg vele az interneten, Facebook-on szoktam vele beszélgetni. Skóciában lakik, 1 évvel fiatalabb, mint én. Nagyon jól elvoltam vele, ő volt a példaképem, egyszerűen mindent meg tudtam vele osztani. Kb. 2 hónappal ezelőtt romlott meg a barátságunk, bár azelőtt sem volt valami kedves velem. Van egy barátnője akivel mindig együtt van, ami nem is zavarna, ha nem raknának ki egymásról képeket Facebook-ra. Nekem nagyon fájt, hogy nem lehetek vele és állandóan azokat a képeket kellett néznem. Szóltam neki többször is, hogy nekem ez rosszul esik. Figyelmen kívül hagyta és tovább töltötte fel a képeket. Mindig segítettem neki. Amikor elmondta, hogy megcsókolt egy lányt, én mellette álltam, nem mondtam el senkinek, erre ő meg az exének azt hazudta, hogy nem ő volt, hanem én csókoltam meg egy lányt. Bármikor ha fenyegették, bármikor ha valaki egy rossz szót mondott róla, én már ugrottam és mindenkit jól kiosztottam. Miatta tanultam az angolt, hogyha kimegyek Skóciába tudjunk beszélgetni. Hát, nem érdekelte. Semmit sem tett értem, sosem állt ki mellettem, az egyik ellenségemmel még össze is barátkozott, volt amikor a hátam mögött kibeszéltek, nekem meg ott nyalizott, hogy jaj nem mondott rólam semmi rosszat, meg hogy milyen jó hogy barátok vagyunk, közbe meg az ellenségem minden beszélgetést elküldött nekem, ahol azt írta a barátnőm, hogy mennyire utál. Múltkor azon akadt ki, hogy más vallású vagyok, mint ő. Összevesztünk, és utána még én tartottam magam parasztnak. Most kb. 2 hete összejött az exével, azóta szinte észre sem vesz. Eddig is mindig én írtam rá, de most csinálok egy tesztet, kíváncsi vagyok mikor ír. Már 5 napja tart ez, és sehol semmilyen üzenet vagy valami. Le se sz-rik engem, mintha nem is léteznék. Én mindent megtettem neki, amit csak tudtam. Tényleg ilyen egy legjobb barát? Nem tudom mit tegyek...

A válaszokat előre is köszönöm!


14/l



2015. jún. 17. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Melegek vagytok?
2015. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem, van barátom és szeretem! Normális válaszokat légyszíves, ez komoly!
2015. jún. 17. 15:39
 3/3 anonim válasza:
Nézd a jó oldalát, tanultál angolul és az jó mert ha majd egyetemre mész nem adnak diplomát nyelvtudás nélkül :)
2015. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!