Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek ha a legjobb...

Ti mit tennétek ha a legjobb barátnak hitt barátotok ezt tenné veletek?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy néhány hónapja kiderült hogy olyan betegségem van amibe bármikor belehalthatok, aztán nagynehezen rászántam magam hogy elmondjam neki ( mert szüleimen, az orvosomon és rajta kívül csak 2-3 személy tudja ) aztán mikor elmondtam neki csak annyit válaszolt hogy nagyon sajnálja... aztán se kép se hang nem jelentkezett sem írásban sem személyesen. Aztán egyszer csak látom facen hogy kint sütteti a hasát az ujdonsült barátnőjével valamelyik tengerparton... ( ez kb 4 hónapja volt, és azóta sem hallottam róla semmit ) Ekkor mondtam azt szüleimnek hogy engem tovább nem érdekel, szóba se állok vele többet mert ez nekem nagyon rosszul esett, mint ha ő döfött volna hátba és ha meghalnék nemhogy ne szóljanak róla neki, de még ha megtudja a temetésemre se engedjék oda...

2015. jún. 8. 15:08
 1/2 anonim válasza:

Lehet, hogy csak félt, hogyha te már nemleszel akkor ő egyedül lesz. Vagy ha nem akkor legalább kiderült, hogy nem volt érdemes barátkoznod vele.

Ne is foglalkozz vele, keress más barátot. Ha például van olyan barátod, akivel jól kijössz akkor próbálj meg vele szorosabb kapcsolatot kiépíteni.

És jobbulást!

2015. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. vagyok

Ja és, hogy konkrétan a kérdésedre válaszoljak én keresnék egy jó barárot vagy csak szimplán a képébe mosolyognék, hogy tudassam vele, hogy nélküle is teljesen jól megvagyok.

2015. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!