Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adhatnék a legeslegjobb...

Mit adhatnék a legeslegjobb barátomnak búcsúzóul? Részletek lent

Figyelt kérdés

Nem vagyok nyitott az emberek felé, de vele nagyon jó barátságba kerültem. Apránként persze. Most úgy 3-4 éve fontos része a mindennapjaimnak, a testvéremnek tekintem. Rajta kívül szinte nincs más, akihez fordulhatok, ha baj van, mert a szüleim és a hugom meghalt egy balesetben (kamionsofőr elaludt), magyarországi rokonról nem tudok. Állami gondozásban vagyok, mielőtt kérdeznétek.

Szóval ő nekem egy nagyon fontos személy, akitől nem akartam elszakadni, de most "rákényszerülök" mert apám unokatestvére amerikában él 20 éve, és elvileg elintézte, hogy ott tanulhassak tovább, meg akkor ő ott lenne nekem. Hosszú folyamat volt, azért kerültem addig az államhoz. Szóval most elmegyek a világ másik felére tanulni, karriert építeni, élni. Nem valószínű, hogy mostanában, vagy bármikor visszajönnék még ide.

Arra gondoltam, hogy bár beszélek a barátommal, meg minden, de adnék neki valami szépet, ami kicsit összeköt minket, meg emléket állít a barátságunknak. Csak sajnos nem tudom, hogy mivel is fejezjetném ki ezt. Gondoltam gravírozásra, hogy iratnék valamibe pár sort, de nincs ötletem, hogy mi legyen az.

Talán furcsa, hogy ennyire kötődök hozzá, de amikor apa telefonjába egy idegen szólt bele, és mondta, hogy mi történt és mit kell tennem, akkor csak ő volt ott nekem támaszként.

Kérlek segítsetek nekem, hogy méltóképpen köszönhessem meg neki a barátságát és a támogatását.

17/F


2015. jún. 17. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon megható történet szerintem ha esetleg vannak közös képeitek abbol kéne egy összeállítás egy szép idézettel illyetve egy kézzel irt levél hogy mennyit is jelent számodra ő. De egy biztos hogy emlékeket már adtál neki. És az is nagy ajándék hogyha sosem felejted el és keresni fogod mig újra nem láthatjátok egymást.
2015. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Készíts egy tablót közös fotókból, amit kitehet a falra, esetleg írhatsz is rá valami szépet. Én ilyet kaptam a barátnőimtől és nagyon jól esik a mai napig nézegetni :)
2015. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket, ez a képes dolog tetszik :) remélem örülni fog neki
2015. jún. 18. 18:20
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nagyon jól ki lehet fejezni valaki iránti szeretetedet, kötődésedet képekkel. Én írnék a képek alá/mellé/fölé valami személyes üzenetet, és úgy teljesnek érezném. Jó képválogatást!
2015. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!