Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akit az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit az egyik legeslegjobb barátomnak tartok. Már vagy 7 éve ismerem. Egyszer volt olyan helyzet is hogy majdnem jártunk, de aztán mégse. Szóval ez a lány olyanokat szokott csinálni (többi lent). Ugye ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Sokszor szokott olyat csinálni, hogy megkérdezi szeretem-e, meghogy kap-e ölelést, esetleg egy puszit. Meg is szoktam őt ölelni, olyankor boldog. Sokat beszélgetünk, nagyon jól elvagyunk, mindig megvédem őt. Ngyon szeretem, olyan mintha a hugom lenne. :) Ugye ez nem jelent semmi komolyat, csak barátság, nem akar többet, mert nem szeretném elveszíteni őt...


Légyszi normális válaszokat!



2014. ápr. 23. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

nem akar többet, mert nem szeretném elveszíteni őt..


WTF igeidők ember ige idők!!!!

2014. ápr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tanulj meg olvasni...úgy értettem "ugye nem akar többet (mármint Ő), mert nem akarom elveszéteni őt (mármint ÉN nem akarom elveszíteni)... :P :D
2014. ápr. 23. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
de ő nem akar többet mert te nem akarod elveszíteni őt?
2014. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem hogy nem akar többet, nehogy elveszítem őt, vagy vége a barátságunknak... :P
2014. ápr. 23. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos igen. Ha egy barátoddal kikezdesz, illetve kikezd

veled, mindig mérlegelni kell, hogyha szakítás lenne

a dologból, akkor mennyire menne rá a barátságra.

Mert ugye akkor a barátnőt elveszíted, de lehet a ba-

rátod is. Ez úgymond 2 ember, és nem biztos, hogy meg-

érné. Legalábbis nálam így működik (ezért is nem kezdek

ki barát-barátnővel). Ha meg közeledik, akkor megvannak

a trükkök, hogy távol tartsam magamtól, de véletlen se

menjen a barátság rovására :)

2014. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!