Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm megsértődöt...

A legjobb barátnőm megsértődött rám! Jogosan? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet 10 éves korom óta ismerem és most vagyunk 20 évesek. A szüleim is nagyon szeretik és mivel most volt születésnapja, ezért azt kaptuk, hogy elmehetünk a Sziget Fesztiválra. Kaptunk egy- egy egyhetes bérletet.

Azt hittem nagyon fog örülni neki, de megsértődött rám.

Azt mondta, hogy rosszul esik neki, hogy az " orra alá dörgölöm", hogy nekünk sok pénzünk van és ezzel most azt éreztetem vele, hogy ő senki nélkülem.

Nem értem. Tudom, hogy nincs átlagon felüli életszínvonaluk, de ez eddig nem volt baj. Többször is kaptunk már olyat ajándékba, hogy elmehettünk a Balatonra csak ketten vagy síelni. Mindig nagyon örült neki. Sosem volt ebből baj, hogy viszonylag nagy értékű ajándékot kap tőlünk.

Azt mondta, hogy ne keressem, mert nem akar egy ilyen barátságot.



2015. jún. 20. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem besokalt azzal,hogy mindig nagyobb értékű helyekre mentek el. Talán nincs megelégedve azzal, hogy ők nem olyan gazdagok. Beszéljétek meg.
2015. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj vele, tisztázzátok a dolgot. Lehet csak valami olyan történt, ami nagyon felzaklatta, és rajtad vezette le.
2015. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, jól írták, mindenképpen beszéljétek meg egymással, DE! - előtte kérlek, gondolkodj el azon, hogy amikor átadtad vagy a kapcsolatotok során bármikor nem voltál-e esetleg lekezelő vele? Hogyan, milyen módon adtad át, Ne értsd félre, nem itt gondoltam, hogy leírd, csak gondold át! Lehet, nem is vetted észre, apró gesztusokkal is lehet lekezelő az ember a másikkal. Vagy egyszerűen, ami Neked természetes, az neki nem és ha csak ennyit éreztetsz vele, hogy ez természetes, akkor is lehet rossz érzése.


Kérdezd meg, miért érzi úgy, hogy azt érezteted vele - egy senki nélküled?


Takarító vállakozó vagyok, és bizony néha nekem is szembesülnöm kell vele, hogy "lekezelnek" az emberek - pedig spanyol középfokú nyelvvizsgám van, meg egy csomó más végzettségem, de sokan azt hiszik, ha ők ügyvédek, jogászok, akkor azt csinálnak, amit akarnak, a takarító meg azért van, hogy összeszedje a kutyájuk szarát a járdáról, amit akkor frissen sikáltam fel.


Ha 10 éve vagytok barátnők, akkor valószínűleg Te nlyen vagy, csak épp besokallt vmi miatt a barátnőd. valószínűleg az is nagyon zavarja, hogy Ő nem tudja viszonozni...

2015. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
A csórók gyakran komplexusosak, de ez nem a te problémád. Ha valaki besértődik egy születésnapi ajándékon, amit tök jóindulattal adtak neki, az az ő baja, de egy ilyen ember nem a barátnőd. Tényleg ne keresd többet, megszabadultál egy kolonctól, keress olyan barátot, akinek nem fáj a te jólléted. Sajnos ez a kiscsaj fontosabbnak tartotta a barátságotoknál a saját irigységét.
2015. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Soha nem voltam lekezelő vele és nem is vágtam fel soha senkinek. Ezt nem csak én érzem így, de ő is.

Megbeszéltük és az volt a baja, hogy nem biztos, hogy lesz elég szoc pontja az egyetemi kolijába és az anyukájának ezt nem fogadta túl jól. Rászállt, hogy albérletbe nem mehet, mert drága, dolgozzon sosemcsinálsemmit...

Rossz időben adtam át neki az ajándékot, de természetesen ha ezt kiheveri örülni fog neki. :)

2015. jún. 20. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez szuper! köszi, hogy megírtad a végét - örülök, hogy pozitívan zárult :-)
2015. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!