Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám meg keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meg keresni egyik régi ismerősömet/volt barátnőmet? (régen együtt jártunk, de elköltözött, facebookon már nincs fent, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel együtt jártam kb. 2006/2007-be. Ő akkor 17 éves volt én meg kb. 24-25.A szülei miatt kellett akkor szakítani sajnos, engem túl öregnek gondoltak akkor(egy ideig még titokba is tartottuk), úgy gondolták egy ilyen "idős" pasi nem való egy "ilyen fiatal lányhoz"...stb. Sajnos 3-4 éve, hogy már letörölte magát a facebookról, az iwiw meg azóta megszűnt(bár nem tudom fent volt-e), a myvipen meg nem találtam. Egy egri csajról van szó, érettségi után elment tanulni Debrecenbe valami biológusnak, nem tudom , már nem emlékszem. Még 2012-ben meg volt a telefonszáma is, de sajnos az akkori exem kitörölte a telefonomból.Bár remélem nem sért személyiségi jogot, de azt tudom hogy 2 féltestvére volt. Nagyon okos intelligens lányról van szó...stb.

2015. febr. 7. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmész Debrecenbe a TTK-ra, és rákérdezel ott a tanároknál. Jobbat nem tudok. Vagy facen kirakod, hogy osszák meg, hátha eljut az infó attól még hozzá, hogy nincs fent.
2015. febr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha akkoriban törtöle is magát facebookról, mára már biztosan van új facebook profilja. Mivel egy fiatal lány élete elképzelhetetlen lenne facebook profil nélkül. Ő is biztosan ismerkedik vagy ismerkedésre vágyik vagy már csak vágyott ehhez pedig elengedhetetlen egy facebook profil.


Próbáld meg facebookon keresni, vagy esetleg írd be a nevét a google-be, más megoldás szerintem nincs!

2015. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, nem jól emlékszem, lehet csak 2 éve törölte magát.Sok értelmes intelligen ember van úgy, hogy nem kell neki facebook az ott található hülyeség miatt. Még az önkormányzatra is gondoltam, hogy esetleg egerben megkeresem, de nem adnának ki csak úgy infót.Na meg nem hiszem, hogy áll néven lenne fönt.Sok haver is törlte magát... DE az is lehet azért ötölte maát mert lehet zaklatták, ez is elképzelhető. De én a saját fészemre nem tenném ki, hogy őt keresem, nekem ez elég ciki.
2015. febr. 7. 16:30
 4/7 A kérdező kommentje:
*Eger
2015. febr. 7. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Bízz meg egy nőismerőst, hogy a szüleinél érdeklődjön, mint rég nem látott barátnő.
2015. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet, de nem egyszerű.És azóta biztos van valami pasija.Bár most találtam valamit a neten: Debreceni Egyetem

Orvos- és Egészségtudományi Centrum

Oktatásszervezési Központ és ezzel a néven elvileg egy orvos van.Szóval az is lehet már rosszul emlékszem, lehet orvosnak ment, már halvány lila gőzőm sincs.Bár ez alapján el tudok indulni.Van ott e-mail cím és telefon szám is. Végülis nem tartana sokáig megtudni, hogy ő az-e.

2015. febr. 7. 16:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja másik probléma: nem tudom hol laknak a szüleik.Azt tudom, hogy kertesben laktak, de hogy Eger melyik részén azt nem.
2015. febr. 7. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!