Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (fiú vagyok és ő is), akit én tök jó havernak tartok, de ő viszont engem nem. Vagyis gondolom haverjának tart, de nem olyannak... Sosem hív meg sehova, mindig én hivatom meg magam vagy hívom meg őt. Régebben, kb 2-3 éve láttam egy pár képet az egyik közösségi oldalon, hogy milyen jól elvan a haverjával. Mostmár nem fotózkodik, de én tudom, hogy még mindig jól elvan vele, mikor ide jön, és én mindig azt kérdezem magamtól: 'engem miért nem tart ilyennek?' Nem tudom mi baj van velem, én így mindenről szeretek beszélgetni, ő meg csak egy pár dologról... Mikor írok neki, mindig félek, hogy mivan ha nem ír vissza, mert nem érdekli amit írtam, meg attól is félek, hogy mi lenne, ha nem tudnék má mit írni, mert kifogytam a szövegből... Tehát nem tudom, hogy mit csináljak, nem szeretném csak úgy elfelejteni, mert régen ő akart nagyon megismerni, és mert a barátokért ölni tudnék. Jó lenne néhány tanács, gondolat, hogy mit csináljak... Ha valamit nem értetek, kérdezzetek! Válaszaitokat előre is köszönöm!

2015. jún. 27. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy örülnél, ha ő is keresne, vagy elhívna téged, nem csak fordítva. És ismerkedj, barátkozz másokkal is.
2015. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jó lenne, csak nálunk ez most lett pont 'ciki':/ vagyis csak én lennék ciki az ő szemében...
2015. jún. 27. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

igen,hozd szóba. miért csak te keresed?

Ha nem változik a helyzet,felesleges futni utána,mert csakj ki fog használni,ha nagyon tepersz.

2015. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan hogy kihasználna... Tudja szinte az összes titkomat, és pont az a jó benne, hogy senkinek sem mondja el. Ez itt most teljesen fordítva van: ő ismer engem igazán, mégsem keres, én alig ismerem őt, mégis keresem.
2015. jún. 28. 06:28
 5/6 anonim ***** válasza:

én is voltam ilyen helyzetben. sajna rá kellett jönnöm, hogy mást kell megismernem, akivel jobban kijövök. :)


nem tudok tanácsot adni. haveri szinten tartsd meg ezt a kapcsolatot :)

2015. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: szivesen elfelejteném őt, de akkor meg előjönnek az emlékek, hogy milyen jó barát volt... Egyszer így 'gúnyolódott' rajtam egyik ismerősével, megmondtam neki, hogy milyen egy nagy köcsög és utána pedig bocsánatot kért, meg hogy ő ezt nem annak szánta... Szóval ő relatív xd Mintha szarna rám, de igazából nem, mert olvastam valakinél, hogy 'A haver a jóban van veled, a barát a rosszban is', és ő nem csak egy haver, hiszen a depressziós időkben is mellettem volt... Na mindegy, köszi mindenkinek!:)

2015. jún. 28. 22:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!