Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Néha nagyon egyedül érzed...

Néha nagyon egyedül érzed magad, annak ellenére, hogy vannak barátaid?

Figyelt kérdés

#Egyedül érzed magad #vannak barátaid
2015. jún. 28. 11:32
 1/5 egy naaagy fan ***** válasza:
Gyakran
2015. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés. Sok emberrel vagyok kapcsolatban, vannak haverok, barátok, (szingli ffi vagyok) szerencsére irántam érdeklődő nők is és mégis sokszor annyira egyedül van a lelkem. Van egy barátom, akivel nagyon jó a viszonyom, ő is hasonlóra panaszkodik. Mondjuk én meg spec pl vele sokkal több időt töltenék el és sokkal intenzívebben tartanám a kapcsolatot, mint ahogy most tesszük, de nem akarok a nyakára mászni.
2015. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos :(
2015. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok barátom van, sok baráti körben mozgok, mozogtam.

Utóbbi 1 évben igazából 1 nagyon jó baráti társaságom van akikkel tényleg faszán megvagyunk.

Gond az hogy sok a meló + suli így másra (rájuk sem) van mindig idő. Barátnőm nincs, így lehet ez is bedob (sőőt), de most nem vágyok barátnőre, pont a suli és a meló miatt.

Így gyakran van az, hogy néha- néha egyedül érzem magam, de tudom hogy egyelőre hosszútávob ezt szeretném, majd ha minden összejön, akkor jut idő másra (más valakire).


szomorú :(

23F

2015. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 piriiiii ***** válasza:

Pár hete egyfolytában. Mondjuk az is igaz, hogy a baráti körömet kiirtottam.

De mire jó ez a kérdés?

2015. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!