Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mikor fordulnátok el a...

Ti mikor fordulnátok el a barátaitoktól? Mit kéne tennie egy barátodnak, hogy többet ne kezeld barátként?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az igazi barátokra, akikben megbízol.

Mikortól lenne az, hogy elfordultok tőle?

Volt már ilyen?



2015. jún. 28. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

igen volt 12 éves barátság vége amikor furkálódott a kapcsolatom ellen mert nem bírta elviselni hogy már nem csak ő van az életemben és nem minden percben egymással vagyunk


A nővérem legjobb gyerekkori barátnője pedig lefeküdt azzal a fiúval akibe a nővérem évek óta "szerelmes" volt

2015. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kiderült, hogy évek óta áskálódott ellenem a közös ismerősök előtt, és mindent megtett, hogy befeketítsen, miközben nagyon jó barátnők voltunk elvileg...

Neki meséltem mindig, nem értem, miért haragszanak meg rám ismerősök csak úgy, ok nélkül... Ő meg együtt érzően hallgatta, sőt, még tanácsokat is adott. És mindeközben végig miatta volt.

2015. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát ha felszines lenne és mindig igazat ad a hátad mögött meg kibeszél mert szemedbe nem meri mondani ahoz túl beszari vagy az ha a legjobb barátod bekavarna a csajodnál nekem annyi számít hogy őszinte legyen és normális ,de ilyesmi ritka
2015. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor kibeszél,és elveszítem a bizalmam az irányába.
2015. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor megsértődött, meg kb. nem állt velem szóba, csak mert nekem is lett pasim... mit képzel az ilyen, nem is értem.
2015. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a szemembe hazudik, kibeszél vagy elárul, nem számíthat rám többé. Sajnos sokszor átéltem már ezt.
2015. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En sose fordulnek el egyetlen baratomtol se, akkor se hatbaszur. Elrettentoen szeretem oket.
2015. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!