Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiú aki tetszik de...

Van egy fiú aki tetszik de nem érdeklem őt. Nem tudok mar semmit csinalni, ugye?

Figyelt kérdés

Először tök jól elbeszélgettünk és utána már lesz@rt. Nem válaszolt stb..

Kb.2honapig nem beszeltunk maig

De ma se irt vissza meg csak like jeleket kuldott. Megkerdeztem h nem akar beszelgetni es akkk egy like jelet kuldott. Irogattam neki h mondja el legyszii h mi a baja velem most komolyan de mindig latja es nem valaszol. Megbant ilyenekkel



2015. jún. 28. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
jó nő vagy?
2015. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, nem akar tőled semmit. Ez ilyen, ne legyél megbántva ink örülj, hogy nem használt ki, és keress mást.
2015. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De nem értem, miért kell ezen ennyit vacakolni? Kérdezz rá, mond neki, hogy bejön neked és szeretnél többet. Ha a válasz nem, akkor megtudtad a választ, nem dől össze a világ, ha meg a válasz igen, akkor happy end
2015. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2015. jún. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!