Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apám folyton fenyeget,...

Ha apám folyton fenyeget, hogy ha valamit megcsinálok, ami neki nem tetszik, akkor "majd úgy elverlek, hogy lesz*arod a bokádat", és ha tényleg megcsinálja, akkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
16F
2015. máj. 31. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Elvágod a torkát álmában.
2015. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne feljel tole, csak fenyegesd vissza.
2015. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Legközelebb, ha ilyet mond, válaszold azt, hogy te meg nyugodt szívvel fogod feljelenteni. Iszik is a jó édes apád, vagy amúgy egy primitív paraszt?
2015. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem iszik.
2015. máj. 31. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Ne félj tőle, de ne is hergeld tovább! Ha valamikor mégis erőszakosan támad rád, megver, akkor szépen bemész a kórházba, látleletet készíttetsz egy orvossal, és feljelented édesapádat testi sértését, családon belüli erőszakért.
2015. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, eddig még nem vert meg, és arra sem utalsz, hogy egyébként egy erőszakos állatként szokott volna viselkedni.


Ezt tekintve én igazán kíváncsi lennék, mi az a valami, amit te ennyire meg akarsz csinálni, és "neki nem tetszik"...

2015. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Tipikus, hogy egyből a szülő a primitív, iszákos állat. Külön gratulálok a torokelvágós idiótának. Már csak az unokaöcsémből kiindulva is el tudom képzelni, hogy miről lehet szó valójában. Úgy érzem, hogy nem ok nélkül mondott ilyeneket az apa. Biztos szemtelen, tiszteletlen, lesz*rom stílusú, tanulás helyett facebook-ozó és gépező fia van, akinek hiába beszél. El tudom képzelni mi lehet az a valami is. Nagyon is megtudom érteni az apát, elnézve sok tizenévest.
2015. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

7-es: csak tudod azért ha egy tizenéves úgy viselkedik, ahogy leírtad a kommentedben, amögött is van több évnyi szülői "nevelés"! Magától semelyik gyerek nem lesz ilyen, valamilyen szinten a szülő is ludas. Ezt úgy mondom, hogy nekem két tinikorú húgom van, egyik sem ilyen, és a baráti körük sem. Nevelés és szülői hozzáállás kérdése.


És egyébként ha a gyerek olyan is, akkor sem érdemli azt, hogy ilyen alpári stílusban fenyegesse az apja, ezzel csak azt éri el, hogy a gyerek rettegni fog tőle. Hasznos.

2015. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!