Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhívjam vagy ne hívjam?

Elhívjam vagy ne hívjam?

Figyelt kérdés
egyedül vagyok itthon mert a családom tagjai vagy jutalomkiránduláson vagy valahol vannak és a mamám hozott hamburgerzsömlét.volt egy ezresem és még találtam 1500 at.gondsoltam hogy akkor rendelek 1 pizzát de úgy döntöttem hogy inkább elmegyek a tescoba és hamburger lessz.eszembe jutott hogy egyedül enni nem olyan jó és hogy elhívhatnám az eggyik legjobb barátom kajálni.viszont ez a 2500 ft ritka hogy van nállam és így elbaszhatom úgymond és egy mellékszálként elinult egy olyan gondolat ami késztet arra jhogy ne hívjam el mert akkor több marad.de viszont tudom hogy ö is megtenné ezut értem hogy az utolsóját odaadja.és ez szarul esik hogy így gondolkodok rajta .elhívjam vagy ne?(normális válaszokat)
2015. jún. 29. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan 2500 forinton sír a szád? Fsza kis barát vagy. :D
2015. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom......de ritka hogy van ennyi
2015. jún. 29. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? 11 ?
2015. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki az utolsóját is oda adná,attól ne sajnáld!!!


Nekem legjobb barátnőm már jó ideje fizet mindent bulikon,meghív kajálni,sőt feltölti 2 ezer fttal a kártyáját,de fel hív,hogy mi van velem,pont szar passzban vagyok kiadom a lelkem és nem érdekli,hogy a 2 ezer ft sutty lement.


Én is ilyen vagyok,jelenleg nincs melóm,nincs is pénzem,de mikor dolgoztam és nekem volt a havi 60 ezrem, mentünk vásárolni,meghívtam kávéra,kajálni,vettem 1-2 pólót neki ami megtetszett,én sem sajnálom tőle!!

Pedig nekem is sok minden másra kellett volna,de mivel tudom ő is utolsóját oda adja,én sem vagyok köcsög.

2015. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!