Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek elhívjam randizni?...

Davidusimusu kérdése:

Szerintetek elhívjam randizni? Vagy hová hívjam el? 20/F

Figyelt kérdés
ELSŐSORBAN LÁNYOK VÁLASZÁT VÁRNÁM,DE MINDENKI VÁLASZÁRA KÍVÁNCSI VAGYOK!Nos, az a helyzet, hogy van egy lány akivel nem rég ismerkedtünk meg és nagyon sokat beszélgettünk minden nap. Eleinte csak egy jó beszélgető társnak,barátnak tekintettem rá,de miután egyre jobban megismertem kezdett megtetszeni. Nagyon sok közös tulajdonságaink vannak. Ugyanúgy látjuk a világot mind a ketten, értékelünk dolgokat. Hasonló az életcélunk, stb.. Amikor nagyobb társaságban voltunk, akkor is mindig megkeresett engem. És most jön a lényeg. Mivel már nem találkozunk minden nap és kb 50 km-re lakik tőlem, így maradt az internet :) Amikor tudok mindig írok neki és szintén jól elszórakozunk, jókat beszélgetünk. És talán úgy érzem, hogy ő is kedvel engem,de sajnos itt jön a probléma. Általában keveset beszélgetünk, mert mindig van valami dolga, este pedig már nem beszélgetünk. Nem is nagyon szereti ezt a "facebook világot". Mivel már nem nagyon találkozunk, szerintetek hívjam el randizni? Szerintem nem veszíthetek vele semmit, mivel nem csak barátságot keresek és fura lenne mindig úgy beszélgetni, ha közben és másra gondolok. Szerintetek legyek bevállalós, vagy elég esélyes, hogy csak barátként tekint rám? És ha el is hívnám, hová hívjam? Sok helyen azt látom, hogy a legalkalmasabb valami étterem,de valahogy szerintem ezek az elegáns éttermek már nem a legalkalmasabbak az ilyen fiatalok számára. Valami rossz lepukkant helyre pedig nem szívesen vinném. Ha esetleg ahhoz, érthetőbb legyen még valami, akkor szívesen leírok több dolgot,de remélem, hogy mindenki értette, amire gondolok :) Ja és még a randihely tipphez annyit, hogy nem valami műveletlen lányról van szó,tehát nem jöhet szóba akármi.

2014. okt. 18. 23:18
 1/10 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy bunkósság/illetlen lenne, ha úgy kérdezem meg tőle, hogy lenne-e kedve velem randizni, ha éppen nincs fent facebookon?
2014. okt. 18. 23:23
 2/10 anonim ***** válasza:

Jaj de túlkombinálod istenem...

Mikor épp online, megkérdezed, hogy lenne-e kedve valahová beülni egyik nap kávézni/cukrászdába, bármi. Aztán sétálhattok egyet, mivel maximum az országot tudom belőni, ahol laksz, marha nehéz bármi konkrét helyet még ajánlani.

50 km nem a világ amúgy, hogy ne lehessen megoldani, de ha csak otthon ülsz és azon görcsölsz, hogy elhívd-e vagy sem, avval egy lépést sem leszel előrébb. Rákérdezel, aztán vagy igent mond vagy nem. Vagy érdekled jobban vagy nem.

2014. okt. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyet értek veled. Igazából a problémám az lenne, hogy mivel több naponta online és én nem akarok arra mindig napokat várni, hogy ráírjak. Szóval a kérdés, hogy az gáz, ha ráírok amikor nincs fent, és majd valamikor válaszol? Hülye vagyok, mert már egy telefonszámot is elkérhettem volna,de mivel ez most jutott eszembe, így ugyanott vagyok.
2014. okt. 19. 01:24
 4/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem gáz. Mielőtt a facebook chat részét megcsinálták, előtte mindig levelezés jelleggel mentek az üzenetek, úgy mint e-mailben. Iwiwen ugyanez volt.

Csak ilyenkor nyilván nem enterelgetünk minden sor után, hanem megírod a komplett üzenetet, és majd kapsz rá egy hasonló választ. Ennyi, nincs ebben semmi.


Randihelynek a kávézó, cukrászda - amiket fentebb írtak - szerintem tökéletes. Lényeg, hogy csendes, ne túlzsúfolt hely legyen, ahol mindketten (!!!!!) jól érzitek magatokat. Neked különösen fontos hogy olyan hely legyen ahol nagyjából otthon érzed magad és nem stresszelsz.

Lehet hogy kicsit jobb lenne úgy elhívnod, hogy lenne-e kedve beülni valahova / találkozni . Azt hogy ezt randinak szánod, nem a kérdésben kell megmutatnod, hanem a találkozón.


Sok sikert! :)

2014. okt. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ! :) Ment a zöld pacsi! :)
2014. okt. 19. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, hívd el.

De akár elhívhatod sétálni, kirándulni, tóparthoz is, nem muszáj étterembe mennetek, egy szabadidős tevékenységgel lehet, hogy jobban is járnátok, mert nem kell ott annyira feszengeni stb, spontán jönne minden.

És meghívhatod ott egy fagyira vagy akármire, sőt, ha csinálsz valami szendvicset vagy sütsz valamit az is nagyon nagyon nyerő tud lenni. Ne gondold túl, egy egyszerű lány, aki nem pénzéhes, stb sokkal többre értékeli ezt, mintha 5 csillagos szállodába vinnéd el.

Írjál rá facen, ha nincs fent akkor is, hidd el ha látja, válaszolni fog.


Nem muszáj azt írnod, hogy randira hívod, elég ha annyir írsz, hogy lenne esetleg kedved eljönni ide meg oda stb.


Majd írd meg, hogy mi volt:)


22/L

2014. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Majd megírom, hogy mit válaszolt(remélem, hogy igent mond) :)
2014. okt. 19. 20:14
 8/10 anonim válasza:
Kérdező, én voltam a 4-es! Írd meg priviben mindeknépp, kíváncsi vagyok. Szurkolok! :)
2014. okt. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Remélem, még aktuális.

Hívd el, veszítenivalód nincs, hiszen ha nemet mond, akkor tudod, hogy nem kell érzéseket táplálnod felé :)

Hely: Szerintem menjetek el egy kávézóba, utána séta, aztán elmehettek bowlingozni/billiárdozni :)

Remélem segítettem :)

2014. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy kérdezel, hogy lenne-e kedve, hanem, hogy te ezt meg azt csinálod, és szívesen veszed, ha csatlakozik. Érzed a kettő között a különbséget?
2015. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!