Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mik ezek a szánalom barátnők?

Mik ezek a szánalom barátnők?

Figyelt kérdés
Szoktak a barátaim azzal cikizni,hogy nincs barátnőm és ilyenkor csak rágondolok,hogy nekik milyen barátnőjük van.Az egyiknek olyan barátnője van akivel szégyenlenék megjelenni is.A másik haveromnak meg 17 éves barátnője akivel sajnos volt szerencsém kicsit beszélgetni,hát agyilag egy egysejtű szintjén áll.Érdekes,hogy akinek normális barátnője van az soha nem hozza szóba,hogy nekem épp nincs,de akik ilyenekkel járnak azok próbálnak oltani engem...
2015. jún. 29. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt velem is, csak én csaj vagyok, sokáig nem volt barátom. Most egy álmpasim van, imádom! Nagyon megérte várni! :)

21/L barátom 25, 1,5éve együtt :)

2015. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is ugyan ez van...sok hasonlot ismerek de altalaban a vegkifejlet az hogy olyan baratnod lesz vegul aki ezeket az idiota p...ákat übereli :D
2015. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez megy a lányoknál is. Én is megkaptam, hogy ciki, hogy nincs pasim (majdnem 23 éves voltam, amikorra lett)... de amikor meg arra gondoltam, hogy azoknak, akik engem cikiznek, milyen palijaik vannak... hááááát... és most ezt nem a külsőre értem egyáltalán, mert a párom (aki ma már a vőlegényem) sem egy topmodell... de a fele egy hímsoviniszta büdös bunkó volt, aki szerint az volt a humor netovábbja, hogy minden neki antipatikus embert csicskag...izte meg csírázta, vagy tök ápolatlan volt, vagy mosogatólé volt az agya helyén, és a Barátok Köztben meg a Való Világban, esetleg a focimeccsekben kimerült a beszédtémája...
2015. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!