Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Örökké ilyen fogok maradni?...

Örökké ilyen fogok maradni? Mitől? Miért? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval,hogy ne legyen az a téma már eleve,hogy mindenki flegmázni fog velem azért ,mert minden a sajnáltatásról szól közlöm...nem! Nem szeretnék senkit sem terhellni ezzel a kis semmiséggel hiszen mindenkinek van elég baja,úgyhogy aki most itt olvassa soraim legyen(kérem) "nem lenéző"!

Akkor az elejéről..lassan már egy éve folyamatosan omlogatok össze..minden nappal eggyel több jelt veszek észre magamon ami bizonyítja,hogy hétcsúfság vagyok.Egyre jobban félek.Utálom a tükröket és ha belenézek egybe azzal nyugtatom magam,hogy képzeletemben összetöröm,hogy ne lássak többé bele.Még a legegyszerűbb ruhákat is megnézem,hogy felvegyem-e vagy ne mert..félek,hogy kicsúfolnak miatta.Nem vagyok se kiközösített,sem népszerű.De..nem is egyszer volt olyanban részem mikor visszahallottam pletykákat rólam :" Az a csöves" , "Egésznap hangját nem hallani" Egy szóval sem ártottam nekik..egy szóval sem..soha. Nincsen túl sok barátom az osztályomban csak 3-4, azokkal vagyok minden percben de csak 1-et fárasztottam ilyesmikkel.Mostmár ő is rám szólt,hogy fejezzem be mert idegesíti pedig nem is tudja mennyire jól esett kimondani a problémákat..azt,hogy félek az emberektől és ha rámnéznek,a tömegtől,a figyelemtől,több bennem a gátlás mint az élet.Sírva ébredek fel 6-7 fele..Pedig nem voltam egésszen ilyen.Jóó volt bennem ilyen trugyi jellem de volt mikor vidám voltam és sokkal több optimizmus volt bennem.Szmájlit rajzolltam mindenfelé.De ezek hirtelen elszálltak..egy év alatt akkorát változtam,hogy az hihetetlen.Meg is jegyezték. Szüleimnek nem mondom el,mert van nekik elég így is.Ráadásul anyum humbuknak ,pénz csalásnak tartja a pszhiológus témát mikor egyszer felhoztam..Nem maradt senkim csak az internet.Szerencsétlen vagyok és mindent elrontok,hihetetlenűl érzékeny vagyok.Néha csak előkotorászom a fejemben az összes negatív beszólást(mert igen..valahogy sikerűl nagyjából az összeset eltennem magamban)és hirtelen kiszakad belőllem a sírás,de csak mikor egyedűl vagyok.És az olyan jól esik nekem..istenigazából sírni és magamban(!) beszélve elmondani mindent.Megszenilisedtem?? Ilyen is maradok? Nagyon elkenődtem a kűlsőm miatt..belsőm meg nincsen."Minden ember szép a maga módján"haha,ez nem igaz.Szóval csak felteszem a kérdést...lesz valaha egy,olyan ember aki meglát bennem valamit,ami szép?Kétlem.Ha én nem látom meg magamban ..akkor kicsoda?

Sajnálom ha pazaroltam a türelmet.Köszönöm mindenkinek előre is a választ!



2015. márc. 4. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom fiatal vagy és a problémásabb időszakod éled. Majd kinövöd, nyugalom.
2015. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tini vagy, majd kinövöd :)

Szinte minden hasonló korú lány csúnyának tekinti magát, holott a legtöbben tök szépek. Ez egy átmeneti időszak, amikor mindenkinek meg akarsz felelni, vágysz a társaságra, szép akarsz lenni. Szinte mindenki át esik rajta.. Fel a fejjel, pozitív hozzáállás, viselkedj úgy ahogy neked jól esik. Biztosan sok ember lát benned jót,szépet csak nem mutatja ki annyira :)

2015. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Teljesen át tudom élni a helyzeted.

Sírj csak ha egyedül vagy,jót tehet kiadni,én is így csinálom.Ha rám hallgatsz,ne érdekeljen más véleménye.Álltalában ez hozza a legtöbb bajt.

Kit érdekel mit mondanak rólad.Magasról tegyél rá.

Élj úgy ahogy te akarsz,ne félj hisz nincs mitől.

Próbáld meg kiönteni a szíved a szüleidnek.Vagy bárkinek aki meghallgat.Hidd el szép vagy,idővel minden helyre jön majd az életedbe.Sok sikert!

2015. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak kamaszodsz. :-) Ezen én is átestem, szinte pontosan ugyanezen. :-) A magam módján teljesen normális vagyok. Van egy szerető férjem és egy gyönyörű, 8 hónapos kisfiam.

Kitartást!

2015. márc. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ahhoz hogy más elfogadjon először magadat kell elfogadnod.Mindenkinek van jó tulajdonsága, de neked kell azért tenned hogy ez a felszínre törjön.
2015. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (Ha kicsit késve is) Az hogy várjak az nem baj.. Tudom egyszer eljön az én időm is de, na. Kicsit unom, hogy folyton leszóljanak mert elrontok mindent.. NA de akkor kitartás! :) Mégegyszer köszönöm!
2015. ápr. 2. 13:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Részben magamat vélem felfedezni az írásodban. Személyes tapasztalat alapján, aki ilyen, az ilyen is marad. Nem nőttem még ki ezt, pedig nem vagyok már tini.
2015. ápr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó.: Tudtam,általában ha 10-ből 1 is rossz jövőt jósol akkor annak lesz a legnagyobb igaza.Na ez szép lesz.Éés ... te tudsz tenni ellene? Úgy értem ha már idősebb is vagy akkor csak nem lehetsz akkora ramatyság mint én.:) Pláne ,hogy tapasztaltabb is vagy meg stb.

Nálam olyan is előfordult,hogy összefüggésteoen mondatokat kezdtem motyogni ha hirtelen hozzám szólt valaki.

Hm.. előre felkell készűlnöm erre lelkileg:))

2015. ápr. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!