Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy barátnőm akivel jol...

Van egy barátnőm akivel jol megvagyunk csak neki nincs pasija és elakarhivni bulizni de nekem van pasim és nélküle nem akarok menni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 07:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De mikor neki volt pasija sokszor ő sem ért rá csak akkor hívott mikor a pasijával összevesztek .
2015. júl. 1. 07:21
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor hívott bulizni a pasija is ott volt .
2015. júl. 1. 07:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Mond meg a barátnődnek,hogy a pasid nélkül nem mész.

Lehet kellemetlenül érezné magát egy turbékoló pár társaságában.

Vagy elfogadja,vagy megy egyedül bulizni.

Ha hárman mentek,azért figyeljetek oda,ne érezze magát pótkeréknek.

2015. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hat mikor voltam vele akk nem egyszer volt olyan hogy megbeszéltük hogy megyünk bulizni akk nekem nem volt pasim neki volt és Megjelent a pasija és lelépett vele ott hagyott.
2015. júl. 1. 07:34
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezért sem akarok vele jarni bulizni mert ha talal pasit akk lelép vele.
2015. júl. 1. 07:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem főzz töltöttkáposztát
2015. júl. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha akarsz menni bulizni, akkor vigyed a barátodat is. Esetleg hívjatok még másokat is és akkor nem csak 3-an lesztek.

Ha nem akarsz menni, akkor meg ne menj.

2015. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hívd el hozzátok, és dugasd meg a pasiddal!
2015. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért nem többen mentek? Ne ketten, ne 3-an menjetek,hívjatok még barátokat,barátnőket vagy akár csak vmi ismerőst,unokatesót. Máris ha vki lelép nem gáz.


Mondjuk én úgy gondolom,hogy párkapcsolatban azért egy-egy buliban el lehet szakadni a párunktól,nem kell minden buliba vele menni. Azért vannak a barátok,barátnők,haverok,hogy velük kikapcsolódj.Pároddal gondolom vagy eleget.


Mondjuk én pl ha hívnám barátnőmet és hozná a párját én nem mennék,mert nem akarok felesleges 3.nak ott lenni,mivel úgy is ketten elvannak!!


Mondjuk mint írtad mentél és ő lelépet pasival,hát ez sem túl fer. Viszont ami köztetek van az sem egy barátnőségi viszony.


Nálunk barátnőmmel sose volt olyan,hogy vki lelépett egy pasival és a másik egyedül maradt!! Minden csak megbeszélés kérdése,mi megbeszéltük,hogy ha bulizni megyünk,akkor szórakozni nem pasizni.

2015. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 1. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!