Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezdjek el barátkozi...

Hogy kezdjek el barátkozi középiskolában?

Figyelt kérdés
Jövőre közép iskolás leszek. Kíváncsi vagyok hogy ti mit tanácsoltok! Alapelméleteim vannak, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is! Válaszokat köszönök!

2015. júl. 1. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Első sorban esetleg beiratkozásnál,ha láttad kik lesznek az osztály társaid rájuk keresni facen és beszélgetni velük.


Ha ez nem.


Akkor első nap legyél nyitott,próbálj meg mindenkihez oda menni,érdeklődni,kedves lenni, leülni vki mellé aki egyedül van stb.

Utána meg úgy is alakul,hogy kik azok akikkel jobban el vagy :) Netán egy busszal mentek,egy útvonalon stb.


Én pl 1 oszt.társammal jöttem héven, buszon meg 5-el,így összesen 7-en jöttünk egy útvonalról,na meg haza is.Így tök jó volt :)

2015. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!