Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szociális fóbia+szorongás...

Szociális fóbia+szorongás miatt szerintetek van esélyem arra, hogy legyenek barátaim középiskolában?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha szerencséd van, akkor segítőkész társaságba kerülsz, vagy legalább lesz valaki, aki képes ezek ellenére is meglátni azt az embert, aki lehetnél és hajlandó lesz veled foglalkozni, ha szerencséd van ...
2014. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jó osztályközösségbe kerülsz és te is dolgozol egy picit azon, hogy megnyílj másoknak, akkor simán. :)
2014. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Firedoom ***** válasza:
Igazuk van, az osztalytol fugg. Meg persze legyen onbizalmad
2014. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szarok rá,akkor úgysem fogok bejárni suliba
2014. máj. 19. 17:32
 5/5 anonim válasza:
Legyen önbizalmad, meg ne úgy gondold hogy úgy sem fog sikerülni! Mert neked is van 50% esélyed, mint mindenki másnak. Amúgy miért szorongasz? És mi a fóbiád? Mert ezt a kettőt legyőzöd, és semmi problémád nem lesz az idegenekkel. Amúgy szerintem, jót tesz az embernek ha új barátokat szerez a régiek mellett. Mert ha nem ismerkedik az ember másokkal, akkor el ítélnek téged, és szó szerint kizárnak! Ezért már az első napon menny oda új osztály társaidhoz, és próbált megtalálni a közös hangot!Én sem vagyok az a nagy barátkozó személyiség, de azért tudom, hogy mi vár rám ha nem ismerkedek!
2015. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!