Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viselkednétek?

Hogy viselkednétek?

Figyelt kérdés
Van két régi barátom akikkel már nem vagyok jóban,régen nagyon jóban voltunk,mindig együtt lógtunk. Most úgy alakult, hogy egy helyen fogunk melózni...Mikor megtudtam, sőt még most is kicsit szorongó érzés fogott el,mert nem szívesen találkozok velük, arra vissza gondolva, hogy kiközösítettek majd olyannal vádoltak meg aminek nem volt alapja csak féltékenység állt mögötte ( a bnőik osztálytársaim voltak a gimiben és voltunk vagy 10en egy baráti társaságban és ők is benne voltak(már a lányok)..aztán ha már megfogtam a derekukat azon féltékenyek voltak...csak az bántott,h rám..mert egymás bnői tabuk voltak)Azóta néha ha látjuk egymást,mindig számon kérnek,h tuti kellett nekem valamelyik és még most is stb.. Elég rossz lesz,hogy ők is ott lesznek,mert tuti jó arcok és poénkodnak ami kicsit hiányzik,de nem akarok velük kibékülni. Csináljak úgy,mintha újak és idegenek lennének számomra?
2015. júl. 7. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak legyél normális velük.. Ne legyél bunko, vagy ilyesmi. De azért tarts meg a három lépés távolságot, ha már egyszer így kiszurtak veled.
2015. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!