Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszul bántam a barátaimmal...

Hajdú niki kérdése:

Rosszul bántam a barátaimmal . Mit tegyek, hogy ne veszítsem el őket?

Figyelt kérdés
Már egy ideje elég bunkó voltam velük , próbátam odafigyelni , hogy ne bántsam meg ezzel őket de nem ment .. Hibáztam nem is egyszer és ahelyett ,hogy mégegyszer nem estem volna bele ugyanabba a hibába csak rosszabb lett mert megtettem , hazudtam a barataimnak mert tudtam mi a velemenyuk arrol amit tettem ..ezért nem mondtam el kerültem a témát de amikor kiderült mi volt és mindent elmondtam csalodtak bennem ,hogy a szemükbe hazudtam . Én sem éreztem volna másképp a helyükben , és már annyira rossz a helyzet ha nem teszek valamit félek , hogy elveszítemőket:c de már lehet ígyis késő..

2015. júl. 12. 13:04
 1/3 Rózsahegyi Fanni válasza:
Először is kérj tőlük bocsánatot minél harabb és mondd meg neki(k) hogy hülye voltál is minden addiginál légy kedvesebb ,vidámabb mégértőbb és újra megbíznak majd benned.
2015. júl. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rózsahegyi Fanni válasza:
Már én is jártam így ,sőt én még ettől is jobban megbántottam őket,önfejű voltam és azt hittem nincs szükségem rájuk , de egy hónap után már nem bírtam tovább ,összeszedtem magam ,és személyesen bocsánatot kértem ,és az igaz barátok megbocsátanak.Hidd el!Egy év kellett hozzá hogy újra megbízzanak bennem és azóta is baromira szégyenllem magamat de viszont azóta még szorosabb kapcsolat alakult ki köztünk és olyanok vagyunk akár a testvérek ...elválaszthatatlanok.Szóval hajrá !!!
2015. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm , próbálom helyre hozni amig lehet , remélem sikerül
2015. júl. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!