Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kérjek én bocsánatot, hogy ne...

Kérjek én bocsánatot, hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmmel 3 hónapja nem beszélünk..volt egy nagy vitánk ami után ő össze-vissza leszidott a neten és az anyámat is le kur*ázta.Én nem mondtam el mindennek és a számra se vettem egy családtagját sem hanem csak mosolyogva ültem végig az egészet, hogy ezzel magát járassa le..Tudni kell, hogy a családomat senki sem veheti a szájára..Osztálytársak vagyunk, de még köszönni se köszönünk.Muszáj azt mutatnom, hogy utálom őt mert a barátaim ezt várják el tőlem.Mindenki azt mondja hogy ő még mindig engem akar a legjobb barátjának és hogy még mindig szeret engem.akkor azt nem értem miért nem kért egyszer sem bocsánatot?Néha úgy érzem ha ezt megtenné akkor képes lennék megbocsájtani.Nekem még mindig hiányzik de ezt nem szabad kimutatnom mert akkor sebezhetőnek tűnök.De arra jutottam , hogy talán nekem kéne kezdeményezni és akkor lehet ő is bocsánatot kérne?szerintetek beszéljek vele vagy felejtsem el mivel már 3 hónapja nem beszélünk?
2015. márc. 2. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, én senkinek sem szidnám az anyját, pláne NEM a legjobb barátomnak. Ő sosem volt a legjobb barátnőd, és sosem lesz az. Ennek tudatában dönts.
2015. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én csak annak szidom az anyját, aki minimum 3x lelő Battlefield 3-ban. De az úgyse hallja. Legjobb barátjának nem mond ilyet az ember.
2015. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg, hogy mit mondott hirtelen haragjában, hanem, hogy mi miatt mondta. Min vesztetek össze? Ettől függ kb. minden.
2015. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez semmiféle kapcsolatba nem fér bele, ahogy viselkedett. Soha többet nem akarnám látni.
2015. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Örülj ,hogy megszabadultál tőle, és nehogy te kérj bocsánatot.
2015. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy min vesztetek össze?
2015. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rászállt a barátomra.A barátom küldött egy messenger amelyben a a barátnőm próbált vele összeszervezni egy találkozást mindenféle szívecskékkel puszi smileykkal..Persze ezt titokba akarta és azt várta hogy a barátom majd nem mondja el nekem:D..amikor rákérdeztem először letagadta majd elkezdett idegességében mindenfélét kiabálni és akkor szidta le az édesanyám.Majd a neten is összeszidott mindennek..A barátom megmutatta a telóját és hát ott elutasította őt ezért nem haragudtam meg rá..

Tudom hogy gonosz volt a barátnőm de úgy érzem elvesztettem a másik felem..Bár amiket írtok abból egyértelmű a válasz és tovább kell lépnem

2015. márc. 2. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Én tuti nem békülnék ki olyannal, aki bármilyen módon is, de megpróbálná elvenni tőlem a párom.

Nem tisztel és szeret téged az a lány. Képes lennél elnézni neki, hogy megpróbálta a párodat elcsábítani tőled? Te egy ilyet mondanál a barátodnak?

2015. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most visszagondolva az eseményekre elég durván hangzik és igazatok van..csak azt nem értem , hogy eddig is ilyen volt és nem vettem észre vagy esetleg megváltozott-e valami hatására..mert azt tudni kell róla, hogy régebben is voltak problémai és akkor is összevesztünk +vágdosta magát de akkor 2 hét után kibékültünk..
2015. márc. 2. 19:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Ő nem a barátnőd volt, hanem egy igazi gerinctelen féreg. Miért kérnél egyáltalán bocsánatot?
2015. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!